Рассказ луганских активистов, побывавших в руках сепаратистов

|
Версия для печатиВерсия для печати

Двое луганских активистов (Алексей Бида и Анна Мокроусова) были захвачены сепаратистами под зданием областного военкомата. Похитители сутки продержали ребят в здании СБУ.

После того, как их наконец выпустили, они выехали из города, как и многие другие луганчане, открыто заявляющие о своей про-украинской позиции.

С луганчанами Анной и Константином мы встретились в Киеве. Анна поделились впечатлениями о пребывании в штабе сепаратистов, как с ними общались военные и сочувствующие гражданские. Поговорили с Константином о прогнозах на будущее относительно ситуации на Донбассе.

Обо всем не рассказать, лучше смотрите видео.

Видео: VideoProtest


В тему:

 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]