Владимир Путин и его обещания

|
Версия для печатиВерсия для печати

 Как исполнялись обещания Путина, которые он давал во время так называемых "Прямых линий", подборка сюжетов и комментарии российской общественной организации «Открытая Россия»

Вчера в офис российской общественной организации «Открытая Россия» пришли с обысками полицейские. Сотрудники правоохранительных органов искали агитационные материалы, которые должны были якобы распространяться на акции оппозиции 19 апреля.

Позже стало известно, что изымают компьютеры, на которых находятся все отснятые организацией материалы. По словам журналиста Рената Давлитгильдеева, обыски проводят сотрудники центра «Э».

Сотрудники центра «Э» спустя некоторое время разрешили сотрудникам «Открытой России» выходить на лестничные клетки, чтобы покурить. Изымаются абсолютно все компьютеры. 


В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Через те, що Facebook видалив сторінку видання «Аргумент» з 15 тис підписників за публікацію фото знищених окупантів на початку війни, ми вимушені створити канал у Телеграм, де окрім публікацій з сайту будуть додаткові інформаційні повідомлення. Всі бажаючі можуть підписатись натиснувши кнопку нижче.

 

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]