Выставка "Цензура-шлю-ха-ха" - прощальный проект Марата Гельмана, покидающего Россию

|
Версия для печатиВерсия для печати

Российские Художники бросают вызов государству. Запрет мата — это не просто лицемерие, а «попытка деформировать русский космос», заявляют участники выставки «Цензура-шлю-ха-ха».

Как сообщают Грани.ру., новые репрессивные закон, принятые в последнее время Госдумой РФ, вступают в «конфликт с самим бытием», а значит, в ближайшее время Россия «радикально изменится», полагают арт-диссиденты.

Это прощальный проект Марата Гельмана на Винзаводе — руководитель «Культурного альянса» уезжает из России.

Видео: Юрия Тимофеева


В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]