Запугать! О «черных технологиях» партии регионов

|
Версия для печатиВерсия для печати

Журналистское расследование Черноморской телерадиокомпании о «черных технологиях» партии регионов. В сюжете — откровенные признания члена «группы быстрого реагирования» ПР. Оперативная съемка. Все руководители и задачи теневого штаба провластной партии.

Запугать врагов, сформировать избирательные комиссии из своих сторонников и четко выполнять инструкции кураторов. Руководитель штаба регионалов в Симферополе Борис Фротман объяснил сторонникам партии, как их кандидат добьется победы на округе №1. В Объединенной оппозиции предвыборные методы оппонентов считают психологическим давлением на участников избирательной гонки. Расследование провела  Черноморская телерадиокомпания

 


Смотрите также:

 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]