Досліджено, в яких додатках українці спілкуються найбільше (ОПИТУВАННЯ)

Версия для печатиВерсия для печати

Найбільш поширеним мобільним додатком для комунікацій серед українців є Viber, яким користується 66% опитаних. Другий за популярністю є мессенджер Facebook – 35%.

На третьому-четвертому місцях знаходяться Telegram та WhatsApp – ними користуються 24% та 21% опитаних відповідно, свідчать результати опитування Київського міжнародного інституту соціології.

Не надто популярним для обміну повідомленнями виявився Twitter – там переписуються лише 6% опитаних. 

Водночас майже третина українців (27%) не обмінюється повідомленнями з мобільного телефону в жодному з вищезгаданих додатків.

Частка опитаних, які не використовують жоден з перерахованих застосунків є найнижчою серед вікової категорії 18-29 років (5%) та збільшується з віком: 

  • 30-39 років – 11%, 
  • 40-49 років – 13,5%, 
  • 50-59 років – 25%, 
  • 60-69 років – 51%, 
  • 70 років і старші – 76%.

Viber – найпопулярніший для всіх вікових категорій.

 

Telegram та WhatsApp дещо більше використовує міське населення. Серед сільських мешканців вищий рівень, ніж серед міський, які не використовують жоден з перерахованих застосунків – 37% та 23% відповідно.

Дослідження провели упродовж 5-7 лютого 2021 року. Всього у форматі телефонного інтерв’ю з використанням комп'ютера опитали 2005 респондентів віком від 18 років, крім тимчасово окупованих територій Криму та Донецької і Луганської областей.

Статистична похибка вибірки не перевищує: 2,4% для показників, близьких до 50%, 2,1% для показників, близьких до 25%, 1,5% – для показників, близьких до 10%, 1,1% – для показників, близьких до 5%.

За даними останнього до початку епідемії COVID-19 в Україні дослідження методом face-to-face інтерв'ю, яке провів КМІС в лютому 2020, мобільні телефони мають 95% населення України у віці 18+ (96% міських і 92% сільських жителів), тому наведені нижче дані репрезентативні майже для всього дорослого населення України.

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Новини

13:38
Посли G7 - українській владі: Свобода преси є важливою для просування України на шляху до НАТО
12:06
ВВС: українським військовим наказали утримувати позиції на Курщині до інавгурації Трампа
12:03
"Вовина тисяча": влада вас "бере на карандаш"
10:01
Зеленський готується узурпувати владу та "сажати" журналістів
08:00
Ворог просунувся в Кураховому та трьох селах
20:00
У вівторок в Україні буде сухо, вдень близько 0°
18:06
Марина Данилюк-Ярмолаєва розповіла, навіщо Банкова знов витягла покидька Поворознюка
16:05
Новини ТОП-шахрайства та VIP-корупції: Кабмін надав 23 млрд грн ДПСУ на закупівлю боєприпасів в обхід "Агенції оборонних закупівель". Ми на межі скандалу, - Згурець
14:02
Заволодіння державною землею на Сумщині: САП завершила слідство у справі Сольського - типового "слуги народу"
13:39
На річці Оскіл та на кордоні з рф на Харківщині досі не побудовані фортифікації. Росіяни переходять Оскіл і далі - Борова, Ізюм, Балаклія, - Безугла

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністерство оборони закликало громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях.

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]