Більшість українців підтримують інтеграцію до Євросоюзу та НАТО

|
Версия для печатиВерсия для печати

 Більшість українців підтримують інтеграцію до Європейського Союзу та НАТО. Як передає Укрінформ, про це свідчать дані всеукраїнського соціологічного дослідження на тему «Україна на тлі загроз», проведеного експертно-аналітичним центром «Інститут Горшеніна».

Так, 53,4% респондентів вважають, що Україні слід обрати напрямком інтеграції Європейський Союз.

Водночас лише 12,3% українців висловили думку, що країні слід обрати для інтеграції Митний союз.

Понад чверть респондентів (26,5%) вважають, що напрямком інтеграції України не повинен бути ані Євросоюз, ані Митний союз.

Якби сьогодні проводився референдум про вступ України до НАТО, більшість громадян (54,1%) проголосували б за інтеграцію в Альянс.

При цьому 27,9% проголосували би проти вступу в НАТО.

Відмовилися від відповіді на це запитання або не змогли її обрати 11,0%, а 7,0% респондентів не голосували б на цьому референдумі взагалі.

Опитування проводилося з 2 по 14 лютого методом особистих інтерв’ю (face-to-face) за місцем проживання респондентів.

Усього було опитано 2000 респондентів у віці від 18 років у всіх регіонах України (без урахування тимчасово окупованих Російською Федерацією територій Донецької та Луганської областей, АР Крим та міста Севастополь) за квотами: регіон і місце проживання, тип населеного пункту, стать і вік респондентів.

Похибка репрезентативності дослідження не перевищує +/-2,2%.

«Аргумент»

 

 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністерство оборони закликало громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях.

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]