Дуда: Суверенність України та Білорусі має стратегічне значення для Польщі

|
Версия для печатиВерсия для печати

Президент Польщі скликав Раду національної безпеки, темою засідання була загроза російського вторгнення в Україну

На пресконференції після засідання Ради національної безпеки Польщі Анджей Дуда наголосив, що масштаб скупчення російських військ під українським кордоном є безпрецедентним від 1989 року, передає Polskie Radio. Ситуація в цій частині Європи становить для Польщі особливу вагу, - додав президент Польщі:

 

«Для нас це дуже важливо. Польща належить до НАТО та ЄС, а також безпосередньо межує з Україною. Ми теж безпосередньо межуємо з Білоруссю. Безпека, суверенітет та свобода України, так само як суверенність, безпека та свобода Білорусі – це важливі, стратегічні для нас питання. Добре, що на польській політичній сцені панує глибоке переконання відповідальності за ці справи».

У засіданні Ради національної безпеки, яку 28 січня скликав президент Польщі, взяли участь представники Секретаріату президента, польського уряду, а також найважливіші політики парламентських угруповань.

Головна мета розмов полягала у визначенні внутрішньої та міжнародної політики в ситуації загрози вторгнення Росії в Україну.

«На сьогоднішній день немає військової загрози для Польщі, - наголосив Анджей Дуда, - але маємо справу в нашому найближчому оточенні з ситуацією, якої не було від 1989 року».

Засідання Ради нацбезпеки Польщі мало закритий характер.

«Аргумент»

 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністерство оборони закликало громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях.

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]