Кількість внутрішньо переміщених осіб в Україні досягла 7,1 млн - ООН

|
Версия для печатиВерсия для печати

Кількість внутрішньо переміщених осіб (ВПО) в Україні через розв'язану Росією війну досягла 7,1 млн. Таку оцінку на 6 квітня дало Управління Верховного комісара ООН у справах біженців (УВКБ ООН), яке раніше оцінювало цей показник в 6,5-6,7 млн.

Про це повідомляє Інтерфакс-Україна.

"Понад чверті населення України було змушене залишити свої будинки. На сьогодні понад 4,3 мільйона біженців залишили Україну, що робить цю кризу з біженцями найбільш швидкозростаючою з часів Другої світової війни", – йдеться у звіті на його сайті.

Згідно з картою ООН, на заході України близько 2,9 млн ВПО, в центральних областях на правому березі Дніпра – 1,4 млн, на північний схід від Києва-1,3 млн, на південь під Києвом і на північ від Одеси і Миколаєва – по 357 тис. і на Лівому березі Дніпра в Запорізькій і Херсонській областях – 857 тис.

Згідно з даними Мінсоцополітики на 9 квітня, в Україні офіційно було зареєстровано близько 900 тис. ВПО.

УВКБ ООН також повідомляє, що станом на 13:00 за Києвом 9 квітня число тих, хто виїхав з України з початку війни, досягло 4,5 млн осіб.

Потік на виїзд поступово сповільнюється: якщо за перші 19 днів війни з України виїхало 3 млн осіб, то на збільшення ще на півмільйона знадобилося спершу шість днів, потім – дев'ять, а на останні півмільйона – одинадцять днів.

УВКБ ООН уточнює, що в Польщу виїхало 2,59 млн, Румунію і Молдову – 755,3 тис., Угорщину – 419,1 тис., Росію – 404,4 тис., Словаччину – 314,5 тис., Білорусь – 19,1 тис.

Водночас ці дані не враховують зворотний потік на в'їзд. Згідно з даними, зокрема, прикордонного відомства Польщі на ранок 8 квітня, загалом із початку війни українсько-польський кордон перетнули 2,573 млн осіб, тоді як у зворотному напрямку – 516 тис., або близько 20% від тих, що виїхали. Це дозволяє грубо оцінити кількість біженців з України в 3,6 млн, тоді як ООН наразі прогнозує його на рівні 4 млн.

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Новини

20:00
На вихідні в Україні переважно сухо, вдень +17-26°С
18:08
Влада дає рпц в Україні місяць часу на звільнення Нижньої лаври, далі застосують силу, - Карандєєв
17:13
До суду передали справу генерала Володимира Тоцького, ексзаступника голови СБУ часів Януковича
16:59
Генштаб ЗСУ скоротять на 60%
14:18
Першого заступника директора НАБУ відсторонили через розслідування можливого витоку інформації
12:06
Об "небесну сотню" витерли ноги: суд закрив провадження щодо 4 начальників "Беркуту" та ексчиновника МВС через закінчення строків давності. Це диверсія
11:50
Dragon Capital заявив про тиск на бізнес з боку БЕБ (тобто, ОП)
10:00
Китай і Бразилія опублікували спільне комюніке: підтримують "мирну конференцію" щодо України лише за участю рф
09:01
Глава Нацполу Іван Вигівський живе у будинку подруги, а сестра торгує пальним із фігурантами справ поліції. Він без проблем пройшовт"спецперевірку" СБУ (ВІДЕО)
08:10
Перша група пілотів з України закінчила навчання в США на F-16

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]