На Житомирщині за добу від обстрілів рф загинули дев'ятеро людей, троє з яких - діти

|
Версия для печатиВерсия для печати

На Житомирщині за минулу добу внаслідок російських авіаударів загинули дев'ятеро людей, з яких троє – діти.

Про це у відеозверненні повідомив начальник Житомирської обласної військової адміністрації Віталій Бунечко.

«За минулу добу на Житомирщині від авіаційних ударів загинуло дев'ятеро осіб: четверо військовослужбовців, і найжахливіше, що п'ятеро – цивільні люди. Серед п’яти загиблих цивільних двоє немовлят та одна неповнолітня дитина», - розповів Бунечко.

За його словами, російська федерація знищує на Житомирщині об’єкти інфраструктури. Зокрема вчора було завдано авіаційний удар по заводу «Izovat» у Житомирі.

Як повідомлялося, напередодні російськими ракетами обстріляли Житомир та Малинську громаду.

24 лютого президент рф путін оголосив про початок вторгнення в Україну. Російські війська обстрілюють та знищують ключові об'єкти інфраструктури, ракети влучають у житлові будинки.

В Україні запроваджено воєнний стан та оголошено загальну мобілізацію.

Україна офіційно направила позов проти російської федерації до Міжнародного суду ООН у Гаазі.

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Новини

19:56
ВАКС призначив ексдиректору оборонного підприємства 10 років тюрми заочно
19:49
Ворог вдарив по Чернігову, без електропостачання 30 тисяч мешканців
19:10
День апостола Івана Богослова: традиції, прикмети, заборони
18:07
Касьянов: Часи гучних заяв і щедрих обіцянок закінчилися
17:11
Корсун: У владі - лояльні замість професійних. Так ми ворога не здолаємо
16:57
СБУ бреше про причину обшуків в ексдетективів НАБУ, це дріб’язкова помста президента - ЦПК
15:02
Шабунін: Поки заради свободи українці вмирають на фронті, Зеленський крок за кроком відбирає цю свободу у нас в тилу. Далі буде тільки гірше
14:10
Стаття The Economist про кризу в українській владі (ПОВНИЙ ТЕКСТ)
13:06
Вже й The Economist пише про дефіцит демократії та поглиблення економічних та військових проблем в Україні
12:42
Колишнього "володаря Молдови" екстрадували з Афін до Кишинева. Він цінний агент ФСБ

Підписка на канал

Новини партнерів

Реклама

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]