НАТО узгоджує чергову підтримку України для захисту від агресії РФ

|
Версия для печатиВерсия для печати

Міністри закордонних справ 30-ти країн НАТО зібралися 6 квітня на дводенну зустріч для узгодження дій на підтримку України, яка захищається від російської агресії.

У нарадах альянсу також бере участь український міністр закордонних справ Дмитро Кулеба та представники інших країн - партнерів: Австралії, Грузії, Південної Кореї, Нової Зеландії, Швеції, Фінляндії та Японії, повідомляє Голос Америки

Тим часом Європейський Союз, США та держави - союзники й партнери оголосили про додаткові санкції проти Москви на тлі повідомлень про воєнні злочини в українських містах і селах під російською окупацією.

«Союзники посилюють підтримку права України оборонятися, включно з антитанковою зброєю, системами протиповітряної оборони та іншим устаткуванням, а також збільшуючи гуманітарну допомогу та фінансову», - проголошує НАТО.

Генеральний секретар альянсу Єнс Столтенберґ напередодні заявив, що «в час, коли авторитарні потуги протидіють заснованому на правилах міжнародному порядку, ще важливіше, щоб демократії стояли разом і захищали наші цінності».

«Ми будемо розглядати системи (зброї), які досі ми ще не постачали», - заявила напередодні Анналена Бербок, міністерка закордонних справ Німеччини.

Урсула фон дер Ляєн, яка очолює виконавчий орган ЄС, оголосила 5 квітня, що 27 країн організації готуються заборонити російським суднам доступ в усі свої порти, заборонити імпорт російського вугілля та інші санкції.

«Ми як Європейський Союз повинні поступово повністю припинити залежність від викопних джерел енергії з Росії, починаючи з вугілля, потім - нафти, а згодом - газу», - сказала Анналена Бербок, визнавши також, що «це треба було робити після 2014 року», коли росія почала війну проти України.

 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністерство оборони закликало громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях.

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]