Орки вдарили ракетами по Дніпру, Луцьку та Івано-Франківську

|
Версия для печатиВерсия для печати

Зранку, 11 березня надійшли повідомлення про вибухи в Івано-Франківську, Луцьку та Дніпрі.

Про це йдеться у повідмленнях органів влади.

Так, голова Івано-Франківської ОДА в своєму відкороткому відеозверненні, розміщеному на телеграм - каналі попросила мешканців обласного центру зберігати спокій і залишатися вдома. Мер Луцька Ігор Поліщук поінформував про те, що: "Вибухи в стороні аеродрому. Всім в укриття! Не публікуйте жодних фото, адрес і координатів!".

У зв‘язку з вибухами тепловики тимчасово призупинили роботу двох котелень на вулицях Карбишева та Арцеулова. Відновлення роботи котелень - після стабілізації ситуації.

Згодом в Волинській ОДА додали, що внаслідок вибухів на аеродромі поблизу Луцька, за попередньою інформацією, жертв немає. Наразі ліквідовується пожежа.

Оновлено. У Новокодатському районі Дніпра сталося три авіаудари по місту - біля дитячого садка і багатоквартирного житлового будинку, також росіяни влучили в взуттєву фабрику, вона загорілася. Попередньо 1 особа загинула.

 «Аргумент»


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністерство оборони закликало громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях.

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]