Потрібне повне ембарго на торгівлю: Зеленський закликав парламент Японії продовжити тиск на рф
Президент Володимир Зеленський закликав Японію продовжувати тиск на росію й долучитися до розробки нових інструментів і гарантій безпеки.
Про це він заявив у відеозверненні до парламенту Японії, який транслювався наживо в ефірі телемарафону UAразом.
«Вдячний вашій державі за принципову позицію у такий історичний момент. За реальну допомогу Україні. Ви стали першими в Азії, хто почав дійсно сильно тиснути на росію для відновлення миру. Хто підтримав санкції проти росії. І я закликаю вас продовжувати це робити. Закликаю обʼєднувати зусилля держав Азії – ваших партнерів, щоб стабілізувати ситуацію. Щоб росія шукала мир. І зупинила цунамі свого жорстокого вторгення в нашу державу, в Україну. Потрібне ембарго на торгівлю з росією. Потрібно забирати компанії з російського ринку, щоб гроші не йшли на російську армію», - сказав Зеленський.
Він нагадав, що Японія одразу почала працювати для зупинки жорстокої війни росії проти України, для настання миру в Україні, а отже, у Європі. За його словами, це справді дуже важливо.
Водночас Зеленський наголосив на необхідності ще більше допомагати Україні, українським воїнам, які зупиняють російські війська.
Президент відзначив, що сьогодні саме Україна, держави-партнери і антивоєнна коаліція можуть дати гарантії, що світова безпека не буде зруйнована остаточно, а у світі існуватиме опора для свободи народів, для людей та збереження різноманітності в суспільствах, для захищеності кордонів.
«Ви бачите, що міжнародні інституції не спрацювали. Навіть ООН і Рада безпеки. Що вони можуть? Вони потребують реформування. Вони потребують ін’єкції чесності. Щоб стати дієвими. Щоб дійсно вирішувати і дійсно впливати, а не лише обговорювати», - зауважив він.
Глава Української держави переконаний, що через війну рф проти України світ дестабілізований і перебуває на порозі багатьох нових криз.
Зеленський підкреслив, що потрібно напрацювати нові гарантії безпеки, щоб можна було діяти превентивно і сильно кожного разу, коли виникає загроза для миру.
«Чи можна зробити це на базі існуючих міжнародних структур? Після такої війни – точно ні. Потрібно створювати нові інструменти. Нові гарантії, які будуть працювати превентивно і сильно – проти будь-якої агресії. Які справді допоможуть. Лідерство Японії може стати незамінним у їхній розробці. Для України, для світу. Я пропоную це вам», - зазначив Президент.
Як повідомлялося, 24 лютого президент рф володимир путін оголосив про повномасштабне вторгнення в Україну. Російські війська обстрілюють та знищують об'єкти інфраструктури, проводять масовані обстріли житлових районів українських міст та селищ із використанням артилерії, реактивних систем залпового вогню та балістичних ракет.
На цю тему:
Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.
Новини
- 20:00
- У четвер дощ та мокрий сніг лише на заході України
- 19:04
- Пропагандистам Зеленського є чому повчитися: мерія Туркменбаші перед візитом посла США влаштувала "потемкінські" базари і поставила за прилавки вчителів англійської
- 18:06
- Ексочільник Хмельницької обласної прокуратури Олійник продовжує працювати прокурором після скандалу з інвалідністю
- 17:33
- Бюджетні електромобілі: що пропонує ринок
- 17:04
- Покидька Царьова ще раз засудили - тепер до 8 років в'язниці
- 16:24
- Тепер вже колишній полковник СБУ отримав 10 років тюрми за хабар в $60 тисяч
- 15:42
- А ви воюйте. Суд скасував арешт майна родини ексміністра енергетики Ставицького, який обікрав Україну
- 14:02
- Ймовірно кожен двадцятий чоловік в Україні загинув на війні, або отримав важкі поранення – The Economist
- 12:11
- Від фіктивного днопоглиблення та "буксирних схем" на Одещині — до хабарів із київських маршрутників: суд поновив на посаді одіозного портовика
- 12:04
- З фронту вилучили партію неякісних 82-мм мін
Важливо
ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ
Міністерство оборони закликало громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях.