«1+1» та Прямий канал є лідерами з чорного піару – результати моніторингу

|
Версия для печатиВерсия для печати

 Збільшення кількості чорного піару в телевізійному контенті – одна з головних тенденцій березня. Найбільш маніпулятивними каналами щодо просування «власного» кандидата та чорного піару проти опонентів протягом усієї виборчої кампанії були канали «1+1» та Прямий.

Про це свідчать результати моніторингу ГО «Детектор медіа», презентовані 27 березня.

За даними моніторингу «Детектора медіа», головний осередок маніпулятивних, незбалансованих негативних матеріалів — телеканал «1+1», який посилено намагається дискредитувати Петра Порошенка. Чорний піар тут трапляється як у новинах, так і в програмах «розслідувань» «Гроші» та «Українські сенсації», де компромат зазвичай не підтверджують доказами та не балансують іншою стороною.

Порівняно невеликою кількістю чорного піару обмінюються колишні два крила «Опозиційного блоку»: на телеканалі «Україна», що належить Рінату Ахметову доводять, що справжня опозиція — Олександр Вілкул і що Юрій Бойко співпрацює з владою, а на телеканалі «Інтер», що належить Дмитру Фірташу та однопартійцю Бойка Сергію Льовочкіну — навпаки.

З-поміж інформаційних каналів нищівною незбалансованою критикою та чорним піаром проти конкурентів Петра Порошенка вирізняється Прямий канал. Тут чорний піар зосереджений в авторських ток-шоу.  В них незбалансований склад гостей, ведучі дають критичні оцінки опонентам Порошенка тощо. 

Також телеканал Прямий знімає багатосерійний мультфільм «Зашкварені» з натяком на кандидатів у президенти України, який межує з чорним піаром. Лідерка «Батьківщини» виступає головною героїнею у всіх випусках. У березні на каналі показали документальний проект «Старий-новий курс для України» про передвиборчу кампанію Юлії Тимошенко, якій також є маніпулятивним і містить елементи чорного піару .


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com