27 млн га сільськогосподарських земель в Україні вже у приватній власності, — міністр

|
Версия для печатиВерсия для печати

В Україні у приватній власності вже перебуває 27 млн га сільськогосподарських земель.

Про це заявив міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Тимофій Милованов з трибуни Верховної Ради під час розгляду законопроєктів про ринок землі, повідомляє Укрінформ.

"Левова частка сільськогосподарських земель — 27 млн га — знаходиться у приватній власності. Нам потрібно, аби власник почував себе власником, а не кріпаком. Щоб він був спроможний продати одну ділянку і купити іншу", - сказав Милованов.

Він зазначив, що близько 1 млн га сільськогосподарських земель наразі перебуває у комунальній власності і потрібно надати право громадам отримувати від цих земель справедливий дохід.

"Громади, яким ми даємо більше повноважень в рамках децентралізації, повинні мати справедливий дохід від оренди чи продажу майна. Громади повинні мати інструмент для заохочення ділової активності від мешканців через відкриття доступу до земель громади. Зрештою ми маємо передати 8,2 млн га сільськогосподарських земель, які належать громадам, в руки ефективних фермерів", - наголосив міністр.

Наразі, у Верховній Раді відбувається розгляд у першому читанні законопроєктів про відкриття ринку землі.

«Аргумент»

 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com