73% українців готові офіційно витрачатися на своє лікування, — опитування

|
Версия для печатиВерсия для печати

73% українців підтримують розповсюджену за кордоном систему, коли громадяни офіційно сплачують частину витрат за отриману медичну допомогу.

Про це свідчать оприлюднені в понеділок дані свіжого опитування соціологічної групи «Рейтинг».

При цьому серед тих, хто підтримує запровадження подібної системи, 43% готові оплатити до 10% витрат на лікування, 14% – до 20%, 17% – не більше 30%, 9% – не більше 50%. Взагалі не готові оплачувати частину витрат на лікування 9%, ще 8% – не визначились. 

При цьому 78% опитаних громадян підтримали б таку систему розподілу витрат на лікування між державою та пацієнтом, якби вона захищала від необхідності давати хабарі лікарям.

Тим часом, більшість опитаних респондентів 56% зазначили, що у них не вимагали хабара за лікування або медичні послуги протягом останніх 12 місяців. Кожен п’ятий вказав на наявність фактів корупції, ще 22% – не відвідували лікарів протягом цього періоду. Найбільше тих, хто заявив про вимагання хабара лікарями на Півдні (25%), найменше на Сході – 14%. 

Слід зазначити, що абсолютна більшість опитаних, 93%, не мають приватної медичної страховки, Тільки 7% опитаних користуються медичними послугами, забезпечуваними їм страховими компаніям.  

За результатами опитування, 47% опитаних зазначили, що за останні два роки загальна якість державних медичних послуг в країні погіршилася. Лише 10% побачили покращення. Третина (34%) вважають, що у рівні якості державних медичних послуг нічого не змінилося, 9% не змогли відповісти.

 Опитування (повні результати) соціологічної групи «Рейтинг» було проведено 26 липня - 2 серпня 2017 року серед 1200 осіб. Помилка репрезентативності дослідження не більше 2,8%.

«Аргумент»


 В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Последние новости

12:59
"Фахово, як завжди, наш міністр внутрішніх справ дасть нам відповідь" - "Слуга народу" має наміри "відмазати" Авакова від відповідальності
11:11
У ЗСУ розповіли подробиці викрадення десантника біля адмінкордону з Кримом
10:25
Суд зобов'язав ОГПУ розслідувати поїздку Медведчука і Рабіновича у РФ як держзраду
09:21
Мережа політиків в Україні намагається відновити монополію московської церкви
08:46
Начальником поліції Вінниччини став "потужний" мєнт, який фабрикував справи
20:01
Перший тиждень літа буде грозовим і дощовим
19:23
Київський нотаріус повідомила про тиск на неї з боку одеських правоохоронців, - ЗМІ
19:07
Автоматична фото- і відеофіксація порушень запрацює на дорогах з 1 червня
18:25
Трамп пообещал «высадиться на Марс» и создать «величайшее оружие в истории»
17:07
Что из декларации президента Украины не попало в новость его пресс-службы: квартиры в Киеве, дом в Италии, отель в Грузии, часы и автомобили

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com