Абромавічус: колишні топ-політики можуть бути причетні до злочинів в ОПК

|
Версия для печатиВерсия для печати

Гендиректор держконцерну "Укроборонпром" Айварас Абромавичус вважає, що правоохоронні органи мають розслідувати злочини в оборонно-промисловій сфері, до яких можуть бути причетні "колишні політики".

Про це пише Інтерфакс-Україна.

"Проблеми, насправді, існують на всіх (оборонних - ред.) підприємствах. Проблеми глибокі, в основному фінансово-управлінського підходу, зокрема і "завдяки" попередньому керівництву. Частина компаній "Укроборонпрому" в державному оборонному замовленні постійно падає, водночас приватна частина збільшується", - сказав він у середу у Харкові на нараді з проблемних питань діяльності ДК "Укроборонпром" за участю президента України Володимира Зеленського.

Абромавичус зазначив, що велика частина держоборонзамовлення, яку зайняли приватні підприємці, відходила до "компаній, пов'язаних із колишніми політиками". "Ми їхні імена знаємо, правоохоронні органи, гадаю, мають розслідувати цей злочин проти країни. Потрібно розсекретити рахунки держоборонзамовлення", - зазначив він.

Відповідаючи на запитання президента Зеленського, чому "ми боїмося говорити прізвища", Абромавичус сказав: "Ми знаємо, що особи наближені до ухвалення рішень в ОПК, включаючи керівників профільного комітету Верховної Ради. Є компанія "Українська бронетехніка", можливо, "Богдан", компанія "Ленінська кузня", деякі інші, які мали колосальний доступ до держоборонзамовлення за рахунок, як то кажуть, компаній "Укроборонпрому", який не отримував за це".

«Аргумент»

 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  [email protected]