Активісти склали список негідних кандидатів до Антикорупційного суду

|
Версия для печатиВерсия для печати

Центр протидії корупції спільно з Фондом DEJURE, АвтоМайданом і Трансперенсі Інтернешнл Україна склали список претендентів на посади суддів Антикорупційного суду, що мають не бездоганну репутацію.

Вказані громадські організації проаналізували майно, бізнесові та політичні зв'язки кандидатів та їхніх родин, а також попередні судові рішення кандидатів і сформували список претендентів, репутація яких під сумнівом.

До списку ввійшли 55 кандидатів, у діях та документах яких виявлено щонайменше одну із наступних ознак:

  • винесення політично-мотивованих рішень, зокрема проти учасників Революції Гідності, а також участь у поновленні на посадах так званих «суддів Майдану»;
  • імовірна невідповідність доходів та активів кандидатів, а також ознаки ухилення від сплати податків/приховування доходів;
  • ймовірне приховування коштовного майна або користування майном родичів за наявності сумнівів у спроможності родичів придбати таке майно;
  • систематичне (більше трьох випадків) ухвалення судових рішень під час перебування на навчанні або у відпустці;
  • ухвалення сумнівних рішень у справах, пов'язаних із корупцією будь-якого рівня;
  • порушення прав журналістів у судових засіданнях;
  • неетична поведінка поза судовим процесом

«Упевнені, що таким людям не місце у Вищому Антикорупційне суді», - зазначають активісти.

Раніше повідомлялося, що до конкурсу на посади суддів Антикорупційного суду допустили 267 кандидатів, 45% з яких не є суддями.

Нагадаємо, що 21 червня 2018 року Верховна Рада своїм голосуванням запустила Антикорупційний суд.

 

 «Аргумент»


В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністерство оборони закликало громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях.

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]