Amazon запустить 3236 супутників для створення глобального інтернету

|
Версия для печатиВерсия для печати

Американська корпорація Amazon планує випустити на навколоземну орбіту 3236 супутників зв'язку, які дозволять надати доступ в інтернет десяткам мільйонів людей.

Про це повідомляє SpaceNews.

Згідно з інформацією видання, Amazon планує запустити 3236 супутників для передачі даних, проте багато деталей досі залишаються невідомими. Наприклад, компанія не говорить, хто буде створювати апарати і коли їх випустять на орбіту. Також вона ще не отримала дозвіл від Федеральної комісії США по зв'язку. Проте, Amazon веде переговори з Міжнародним союзом електрозв'язку (ITU). Цей проект має назву Kuiper.

У його описі говориться, що 784 супутника виведуть на орбіту з висотою 590 кілометрів, 1296 супутників займуть 610-кілометрову орбіту, 1156 супутників, які залишаться, розташуються на висоті 630 кілометрів. У компанії підтвердили, що цей проект спрямований на забезпечення високошвидкісного широкосмугового з'єднання по всьому світу. Теоретично він повинен забезпечити доступом в інтернет 95 відсотків населення планети.

Нагадаємо, що засновник Amazon Джефф Безос (на фото) також управляє аерокосмічної компанією Blue Origin, яка планує розвивати в майбутньому космічний туризм.

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністерство оборони закликало громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях.

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]