"Архів Пандори" (Pandora Papers) виклали у відкритий доступ

|
Версия для печатиВерсия для печати

Міжнародний консорціум журналістів-розслідувачів (ICIJ) виклав у відкритий доступ "Архів Пандори" (Pandora Papers) - інформацію про понад 15 тисяч офшорних компаній, фондів, трастів та інших організацій.

Опубліковані відомості були отримані завдяки витоку інформації з панамської юридичної компанії Alemán, Cordero, Galindo & Lee (Alcogal) та фірми Fidelity Corporate Services з Британських Віргінських островів.

Вони доступні для перегляду в базі даних ICIJ під назвою Offshore Leaks, де тепер міститься важлива інформація про понад 800 тисяч компаній із різних юрисдикцій зі статусом офшорних зон.

"ICIJ публікує цю інформацію в суспільних інтересах. Хоча присутність імені особи чи назви компанії в цій базі даних не означає, що вони займалися незаконною чи неналежною діяльністю, ICIJ вважає, що відкриття безкоштовного доступу до цієї інформації допомагає пролити світло на шкоду, яку завдає офшорна економіка", - йдеться на сайті консорціуму.

Нові дані, додані до бази офшорних витоків Offshore Leaks, становлять лише частину інформації, яка є у журналістів. Інформація від решти 12 офшорних надавачів послуг, які потрапили в "Архів Пандори", будуть публікувати пізніше протягом 2022 року.

База даних містить велику кількість структурованої інформації про власників компаній, довірених осіб та посередників у офшорних юрисдикціях, але не розкриває приватні повідомлення, інформацію про банківські рахунки та особисті особисті документи.

Нагадаємо, результати дослідження Pandora Papers були оприлюднені 3 жовтня Центром з дослідження корупції та організованої злочинності (OCCRP), який входить до Міжнародного консорціуму журналістських розслідувань (ICIJ).

Журналісти отримали доступ до майже 12 мільйонів конфіденційних файлів від 14 компаній, що надають фінансові послуги у таких країнах як, Британські Віргінські острови, Панама, Беліз, Кіпр, Об'єднані Арабські Емірати, Сінгапур та Швейцарія. Команда з понад 600 журналістів із 150 засобів масової інформації провела два роки, вивчаючи їх, відстежуючи джерела та досліджуючи судові справи й інші публічні документи у десятках країн.

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  [email protected]