"Архів Пандори" (Pandora Papers) виклали у відкритий доступ

|
Версия для печатиВерсия для печати

Міжнародний консорціум журналістів-розслідувачів (ICIJ) виклав у відкритий доступ "Архів Пандори" (Pandora Papers) - інформацію про понад 15 тисяч офшорних компаній, фондів, трастів та інших організацій.

Опубліковані відомості були отримані завдяки витоку інформації з панамської юридичної компанії Alemán, Cordero, Galindo & Lee (Alcogal) та фірми Fidelity Corporate Services з Британських Віргінських островів.

Вони доступні для перегляду в базі даних ICIJ під назвою Offshore Leaks, де тепер міститься важлива інформація про понад 800 тисяч компаній із різних юрисдикцій зі статусом офшорних зон.

"ICIJ публікує цю інформацію в суспільних інтересах. Хоча присутність імені особи чи назви компанії в цій базі даних не означає, що вони займалися незаконною чи неналежною діяльністю, ICIJ вважає, що відкриття безкоштовного доступу до цієї інформації допомагає пролити світло на шкоду, яку завдає офшорна економіка", - йдеться на сайті консорціуму.

Нові дані, додані до бази офшорних витоків Offshore Leaks, становлять лише частину інформації, яка є у журналістів. Інформація від решти 12 офшорних надавачів послуг, які потрапили в "Архів Пандори", будуть публікувати пізніше протягом 2022 року.

База даних містить велику кількість структурованої інформації про власників компаній, довірених осіб та посередників у офшорних юрисдикціях, але не розкриває приватні повідомлення, інформацію про банківські рахунки та особисті особисті документи.

Нагадаємо, результати дослідження Pandora Papers були оприлюднені 3 жовтня Центром з дослідження корупції та організованої злочинності (OCCRP), який входить до Міжнародного консорціуму журналістських розслідувань (ICIJ).

Журналісти отримали доступ до майже 12 мільйонів конфіденційних файлів від 14 компаній, що надають фінансові послуги у таких країнах як, Британські Віргінські острови, Панама, Беліз, Кіпр, Об'єднані Арабські Емірати, Сінгапур та Швейцарія. Команда з понад 600 журналістів із 150 засобів масової інформації провела два роки, вивчаючи їх, відстежуючи джерела та досліджуючи судові справи й інші публічні документи у десятках країн.

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Новини

20:29
Генерали повинні бути в окопах, - Зеленський про новації управлінні в ЗСУ
20:00
У неділю сніжитиме на заході та дощитиме на сході України
18:08
Марина Данилюк-Ярмолаєва: Нинішні "еліти" вважають громадян черню, якій можна не говорити правду
16:01
Епіфаній: Пам'ять про Голодомори має передати розуміння того, що варто очікувати від режиму Кремля
15:45
Пам'ятаймо про Голодомор! Загальнонаціональна хвилина мовчання
15:09
Удар Storm Shadow по штабу зс рф у Курській області: ліквідовано російського генерала Солодчука, 18 офіцерів рф та 500 солдатів КНДР, - Global Defense Corp
14:10
Радник президента визнав, що взагалі-то "плану стійкості" ще немає, є лише "хотєлкі" "на стадії підготовки"
12:29
Це також "план стійкості" Зеленського: скандальна посол України Ілащук вручила грамоту та медаль головному мафіозі Болгарії Пеєвському, - журналіст Шлінчак (ФОТО)
12:01
Бутусов: Чому СБУ та ДБР не припинять постачання на фронт тисяч бракованих мінометних мін? Відповідь МО: тому що міни "неправильно намочені"
10:02
Корумпований детектив Ткачук та тютюновий скандал: чому важливо перезавантажити БЕБ

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністерство оборони закликало громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях.

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]