Армійські корпуси так званих «ДНР» та «ЛНР» - це класичні підрозділи ЗС РФ

|
Версия для печатиВерсия для печати

Армійські корпуси так званих «ДНР» та «ЛНР» - це класичні російські підрозділи, сформовані за штатами та статутами збройних сил Російської Федерації.

Про це на прес-брифінгу у Краматорську повідомив командувач Об'єднаного оперативного штабу Збройних сил України генерал-лейтенант Сергій Наєв, повідомляє Укрінформ.

«Зараз ми маємо справи не лише з так званими ДНР та ЛНР, які Верховна Рада визнала терористичними організаціями. Очевидно, що мова йде про окупацію частини нашої території російськими окупаційними військами. Насправді 1 та 2 армійські корпуси, створені так званими ДНР та ЛНР, є класичними російськими підрозділами, сформованими за штатами та статутами збройних сил РФ», - зазначив генерал-лейтенант.

За його словами, ці підрозділи підпорядковані і перебувають під контролем командування Південного військового округу збройних сил Росії. «Обидва корпуси входять до складу 8-ї армії і звідти отримують озброєння, боєприпаси, паливно-мастильні матеріали, продовольство», - наголосив Наєв.

При цьому він додав, що всі посади від командира роти і вище у цих формуваннях підпорядковані російським офіцерам. «Не довіряє російське командування місцевим зрадникам. Комплектуються ці підрозділи також переважно російськими відпускниками та «добровольцями», які вербуються для участі у війні в Україні російськими військовими комісаріатами», - пояснив командувач.

Він підкреслив, що таким чином на Донбасі Україна має справу з російською агресією.

Наєв також нагадав, що 24 квітня факт окупації Росією частини Донбасу був визнаний Парламентською Асамблеєю Ради Європи.

«Аргумент»


 В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com