Австрія повернула Україні 1215 листів, що не дійшли до адресатів у 1941 році

|
Версия для печатиВерсия для печати

Музей Відня передав Національному музею України у Другій світовій війні 1215 листів, які захопили на поштамті Кам’янця-Подільського у червні 1941 року та вивезли до Австрії.

Як повідомив посол України в Австрії Олександр Щерба, українці вже вивчили отримані листи.

«І ось вчора та сьогодні професор Любов Легасова із Музею історії України у Другій Світовій війні представляла результати вивчення цих листів австрійцям», — повідомив посол.

Як розповіла Легасова «Укрінформу», через понад 70 років понад половина листів знайшла своїх адресатів.

«Крім наукової зацікавленості, наукової складової, ми розпочали ще й свою гуманітарну місію — знайти адресатів і вручити їм копії цих листів. На сьогодні вручено 652 листи», — повідомила заступниця директора Національного музею історії України у Другій світовій війні Любов Легасова.

Листи під час війни до Австрії вивіз офіцер Вермахту Густав Ольшлегер. У Технічному музеї Відня в архівах їх віднайшли лише в 2000-х роках. Авторами українських листів є військові, прикордонники та цивільні.

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]