Біл Гейтс презентував революційний унітаз

|
Версия для печатиВерсия для печати

Білл Гейтс представив проект унітазу, що працює без підключення до каналізації і використання води.

Презентація відбулася на виставці Reinvented Toilet Expo в Китаї, де більше 20 компаній з усього світу презентували інновації в області переробки відходів, передає tjournal.

Унітаз від Білла Гейтса використовує кілька видів хімікатів, щоб переробити відходи в добриво. Концепція, за словами мільярдера, майже готова, і незабаром її передадуть виробникам для тестового випуску на ринок. Пристрій розробив Фонд імені Білла Гейтса, який за сім років отримав більше 200 мільйонів доларів фінансування.

Для демонстрації пристрою Гейтс вийшов на сцену зі скляною банкою: «Ви можете здогадатися, що знаходиться всередині - так, ви праві - це людські фекалії». Підприємець зазначив, що в такій кількості може міститися до 200 трильйонів ротавірусних клітин, 20 мільярдів бактерій Шигели і 100 тисяч яєць паразитичного хробака.

«Чесно кажучи, навіть 10 років тому я б не подумав, що так багато дізнаюся про фекалії», - додав Гейтс. За його даними, подібні унітази обійдуться в 500 доларів за штуку і спочатку з'являться в школах і багатоквартирних будинках. На думку мільярдера, домогосподарки будуть так само активно ставити собі пристрої з хімікатами, як в кінці XX століття купували комп'ютери від Microsoft.

Як пояснило Бі-бі-сі, за даними ВООЗ (Всесвітньої організації охорони здоров'я), близько 2,3 мільярдів чоловік на Землі не мають доступу до основної санітарії. За оцінками ЮНІСЕФ, близько 500 тисяч дітей до п'яти років щорічно помирають від ускладнень діареї, перш за все в Південній Азії і країнах Африки.


 В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com