Батько Каті Гандзюк: вбивці доньки замість відповісти - зірки телеекрану і інтернету

|
Версия для печатиВерсия для печати

Владислав Мангер – очільник Херсонської облради від «Батьківщини» звинувачується в тяжкому злочині, і в цей же час – він зірка телеекрану. На всіх програмах, особливо на херсонських телеканалах, в Ютубі він виступає та розповідає, який він хороший, яка порядна людина і чудовий господарник.

Про це в інтерв’ю Українській правді розповів Віктор Гандзюк - батько вбитої херсонської активістки Катерини Гандзюк.

Батько обурений стеженням за ним зі сторони невідомих осіб, цинічною поведінкою оточення тих, кого він особисто вважає замовниками вбивства доньки. Віктор Гандзюк говорить, що судовий процес, який відбувається над Мангером - фарс. «Його права рука, пан Ільченко з помічниками, як депутат Херсонської міської ради, збирає мітинги. На цих мітингах лунають негарні лозунги про Катю, викрикують всяку гидку інформацію. Потім з'являються коментарі в Інтернеті», — говорить він.

Батько Каті розповів, що на зустрічі з президентом Петром Порошенком, яку ініціював останній після виступу Віктора Гандзюка на Тимчасовій слідчій комісії, він сказав президенту, що людей, причетних до вбивства доньки, потрібно потрібно знищити політично, що ці люди не мають права нами керувати, що вони мусять бути поза політикою, оскільки вони заплямували себе.

Нагадаємо, тоді Віктор Гандзюк назвав БПП та "Батьківщину" партіями вбивць. «Петро Олексійович вважав чи принаймні так мені сказав, що немає прямих доказів причетності членів БПП. На мою думку, президент хотів ситуацію пом'якшити, поговорити», — каже батько Катерини.

Він припускає, що кожен кандидат боїться за свій рейтинг і бачить у цій ситуації загрозу. «Я не суддя, але Рищук і Гордєєв теж винні. Можливо, Петро Порошенко боїться віддати  їх правосуддю, бо вважає, що це погіршить його рейтинг. Хоча, можливо, якби він це зробив – навпаки, підвищило б.Так вийшло, що ці люди (Мангер, Рищук, Гордєєв – ред.) належать до різних партій, але спільна ідея наживи, корупції їх з'єднала в загальну місцеву феодальну силу, незалежно від партійної приналежності.

Я так розумію, що владою людям, які можуть сприяти результатам виборів, якась індульгенція дана. У певній мірі ви можете робити що хочете, але забезпечте нам перемогу. Очевидно, це й призводить до таких ситуацій», резюмував він.

«Аргумент»


В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  [email protected]