Бекешкіна: На "мир за будь-яку ціну" з РФ готові погодитись 14% українців (ОПИТУВАННЯ)

|
Версия для печатиВерсия для печати

Лише 14% українців вважають, що заради миру варто погоджуватися на будь-які компроміси.

Про це поінформувала директорка Фонду "Демократичні ініціативи" імені Ілька Кучеріва Ірина Бекешкіна, презентуючи результати опитування "Шляхи досягнення миру на Донбасі: суспільні настрої, очікування, перестороги".

«Звичайно, люди хочуть миру, і позиція, що мир на Донбасі може встановитися лише з позиції сили, поділяють зараз 16%... Решта вважають, що потрібно це вирішувати мирним шляхом. Але тут дуже важливо, що за «мир за будь-яку ціну», погоджуватись на будь-які компроміси зараз згодні лише 14%. Тобто «мир за будь-яку ціну» люди не хочуть», - заявила Бекешкіна.

Вона додала, що принцип «іти на компроміси, але не на всі» у Західному регіоні підтримують 57% громадян, Центральному - 53%, Південному - 60%, Східному - 67%.

За словами Бекешкіної, на будь-які компроміси більш схильні йти жителі Південного регіону (24%) та Східного (18%). Значно менше таких у Центральному (10%) та Західному (13%) регіонах. Водночас, на Заході (29%) та в Центрі (20%) порівняно більше тих, хто вважає, що мир на Донбасі може встановитися лише з позиції сили.

За результатами опитування, на будь-які компроміси заради миру найбільше готові йти виборці «Опозиційної платформи – За життя» (близько 33%), менше – виборці «Слуги народу» (близько 14%), найменше – «Європейської солідарності» (лише близько 5%).

Загальнонаціональне дослідження громадської думки проводилося Фондом «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва спільно з Київським міжнародним інститутом соціології з 4 по 19 листопада 2019 року у 110 населених пунктах у всіх областях України, окрім Автономної Республіки Крим. У Донецькій і Луганській областях опитування проводилися тільки на територіях, що контролюються Україною. В результаті польового етапу була зібрана 2041 анкета. Теоретична похибка вибірки не перевищує 2,3%. Опитування здійснено за фінансування Представництва Європейського Союзу в Україні.

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]