Белоруссия не может удовлетворить спрос граждан на валюту. Правительство «прибегло к мерам»

|
Версия для печатиВерсия для печати

Рост импорта из России и Казахстана привел к высокому спросу на валюту в Белоруссии. Экономика Беларуси более не в состоянии удовлетворить спрос граждан на наличную валюту.

Как передает «DW», премьер-министр Белоруссии Михаил Мясникович заявил, что в стране «столько долларов нет и просто не может быть, чтобы удовлетворить запросы на валюту в полном объеме». Ввиду сложившейся ситуации, правительство «прибегло к мерам».

По его словам Мясниковича, стандартная девальвация национальной валюты не дала бы необходимого эффекта, поэтому «прибегли к нетрадиционным мерам». «Теперь, — говорит премьер, — население имеет выбор — или не скупать доллары, или купить их с 30-процентной комиссией».

Мясникович утверждает, что 30%-ный сбор на покупку валюты ввели с целью не допустить роста цен.

На валютный рынок страны, по словам Мясниковича, повлияли процессы в соседних государствах, а также рост импорта, в том числе и потребительского.

«Аргумент»


В тему:

 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]