BioNTech очолила альянс фармакологічних компаній для ліквідації браку COVID-вакцин

|
Версия для печатиВерсия для печати

Німецька фармацевтична компанія BioNTech, яка разом з виробником Pfizer розробила вакцину від коронавірусної хвороби, створила альянс фармакологічних компаній для ліквідації браку вакцин від хвороби COVID-19 у Європі.

Про це повідомляє The Wall Street Journal.

До альянсу вже увійшли 13 організацій, серед яких Novartis AG, Merck KGaA та Sanofi SA.

Компанії поставили перед собою спільне завдання виготовити 2 млрд доз вакцини від коронавірусу до кінця цього року.

За словами представника BioNTech, переговори про новий виробничий альянс координувалися з Pfizer.

У компанії попередили, що нові експортні обмеження, запроваджені владою ЄС, Великої Британії та США останнім часом, можуть порушити ланцюжок постачання дефіцитних інгредієнтів для вакцин.

"Велика кількість партнерів та складний ланцюжок постачання можуть ускладнити досягнення мети та задоволення європейського попиту на вакцини від COVID-19", - зазначили у BioNTech.

Як повідомлялося, у світі станом на ранок 14 березня зафіксували 120 057 634 випадки зараження коронавірусом. Зокрема виявлено 2 659 836 летальних випадків, одужали 96 589 364 особи.

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]