Боголюбов підтвердив відмову від українського громадянства в 2017-му році

|
Версия для печатиВерсия для печати

Бізнесмен і близький соратник Ігоря Коломойського Геннадій Боголюбов, який «зробив бізнес» в Україні заперечує, що звертався в Міграційну службу, щоб відновити своє українське громадянство, від якого раніше відмовився.

"Сьогодні я маю дозвіл на постійне проживання в Україні - саме по нього я звертався в Міграційну службу", - сказав Боголюбов в коментарі виданню LB.ua.

"Навесні 2017 року тодішній Президент Порошенко подав у парламент проект закону про недопущення подвійного громадянства, заявивши, що той, хто хоче мати українське, повинен відмовитися від інших. Я тоді перебував у Лондоні і пішов у наше консульство, де дійсно написав відмову від українського громадянства, оскільки не хотів втрачати свої інші", - зазначив Боголюбов.

Відповідаючи на уточнювальне запитання про те, громадянином якої країни він є, Боголюбов сказав, що сьогодні в нього британський паспорт.

"Ситуація змінилася - новий Президент сказав, що нас, українців, по всьому світу 65 мільйонів, і закликав повертатися, щоб разом змінювати країну. У відповідь на його заклик я приїхав. Але з огляду на, що маю британські документи, перебувати на території України безвиїзно я можу лише 90 днів. Тому я й пішов у Міграційну службу, щоб попросити дозвіл на постійне проживання - щоб почуватися спокійно і не рахувати дні", - додав він.

За словами Боголюбова, в Міграційній службі він зустрів журналіста "Файненшинал Таймс" Романа Олеарчика, "якого я знаю багато років і який буквально отетерів, як мене побачив. Мабуть, думав, що я прийшов когось там корумпувати".

Бізнесмен вважає, що саме після цієї зустрічі в ЗМІ з`явилася інформація про спроби відновити українське громадянство.

"Насправді я дійсно написав відмову від українського громадянства, але не 15 років тому, а навесні 2017 року. Влітку мене - згідно з моєю заявою - його позбавили. Сьогодні, звичайно, я шкодую про цей вчинок. Проте після звернення до Міграційної служби мені видали дозвіл на постійне проживання в Україні, я отримав його в п`ятницю", - резюмував Боголюбов, акцентувавши також, що наразі по відновлення українського громадянства не звертався, але не виключає, що зробить це в майбутньому.

У травні 2019 року державний ПриватБанк почав судові розгляди проти Боголюбова і Коломойського в США.

Ігоря Коломойського і Геннадія Боголюбова в США звинувачують у заподіянні збитків банку і в легалізації на території США сотень мільйонів доларів, отриманих незаконним шляхом, у змові, незаконному збагаченні. Крім того, Коломойському і Боголюбову закидають порушення спеціального федерального закону RICO (The Racketeer Influenced and Corrupt Organizations Act), що передбачає розширені і більш суворі покарання за дії, вчинені в рамках злочинної організації. RICO був написаний саме для того, щоб судити лідерів синдикатів і ОЗУ, які не беруть безпосередньої участі в махінаціях, а лише дають вказівки.

«Аргумент»


 В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Новини

20:58
Грузія демократична не здається: сьогодні 83-й день протестів
20:45
В Києві відбулася панахида на честь Героїв Небесної Сотні
20:40
ЄС готує зброю Україні на суму до €10 мільярдів – ЗМІ
20:35
Генштаб змінив трьох комбригів на Курахівському напрямку
20:13
Франція скликає уже другий саміт щодо безпеки Європи
20:09
Держдума рф ратифікувала "оборонний" договір із Білорусією, який втягує її у війну з Україною
20:00
У середу трохи сніжитиме на заході та півночі України
19:06
Не кращі за комуністів: "завдяки" малокультурній владі майже втрачена пам'ятка архітектури національного значення - Церква Різдва на Полтавщині
19:00
Там, де при владі відповідальні люди, а не брехлива, аморальна гопота: Фінляндія та Швеція скликали термінові наради парламентів щодо України
18:54
Жодна країна світу не допомагала Україні на початку повномасштабного вторгнення РФ, - про це заявив Зеленський, який брехав про неможливість вже очевидного нападу РФ

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністерство оборони закликало громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях.

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]