Боголюбов підтвердив відмову від українського громадянства в 2017-му році

|
Версия для печатиВерсия для печати

Бізнесмен і близький соратник Ігоря Коломойського Геннадій Боголюбов, який «зробив бізнес» в Україні заперечує, що звертався в Міграційну службу, щоб відновити своє українське громадянство, від якого раніше відмовився.

"Сьогодні я маю дозвіл на постійне проживання в Україні - саме по нього я звертався в Міграційну службу", - сказав Боголюбов в коментарі виданню LB.ua.

"Навесні 2017 року тодішній Президент Порошенко подав у парламент проект закону про недопущення подвійного громадянства, заявивши, що той, хто хоче мати українське, повинен відмовитися від інших. Я тоді перебував у Лондоні і пішов у наше консульство, де дійсно написав відмову від українського громадянства, оскільки не хотів втрачати свої інші", - зазначив Боголюбов.

Відповідаючи на уточнювальне запитання про те, громадянином якої країни він є, Боголюбов сказав, що сьогодні в нього британський паспорт.

"Ситуація змінилася - новий Президент сказав, що нас, українців, по всьому світу 65 мільйонів, і закликав повертатися, щоб разом змінювати країну. У відповідь на його заклик я приїхав. Але з огляду на, що маю британські документи, перебувати на території України безвиїзно я можу лише 90 днів. Тому я й пішов у Міграційну службу, щоб попросити дозвіл на постійне проживання - щоб почуватися спокійно і не рахувати дні", - додав він.

За словами Боголюбова, в Міграційній службі він зустрів журналіста "Файненшинал Таймс" Романа Олеарчика, "якого я знаю багато років і який буквально отетерів, як мене побачив. Мабуть, думав, що я прийшов когось там корумпувати".

Бізнесмен вважає, що саме після цієї зустрічі в ЗМІ з`явилася інформація про спроби відновити українське громадянство.

"Насправді я дійсно написав відмову від українського громадянства, але не 15 років тому, а навесні 2017 року. Влітку мене - згідно з моєю заявою - його позбавили. Сьогодні, звичайно, я шкодую про цей вчинок. Проте після звернення до Міграційної служби мені видали дозвіл на постійне проживання в Україні, я отримав його в п`ятницю", - резюмував Боголюбов, акцентувавши також, що наразі по відновлення українського громадянства не звертався, але не виключає, що зробить це в майбутньому.

У травні 2019 року державний ПриватБанк почав судові розгляди проти Боголюбова і Коломойського в США.

Ігоря Коломойського і Геннадія Боголюбова в США звинувачують у заподіянні збитків банку і в легалізації на території США сотень мільйонів доларів, отриманих незаконним шляхом, у змові, незаконному збагаченні. Крім того, Коломойському і Боголюбову закидають порушення спеціального федерального закону RICO (The Racketeer Influenced and Corrupt Organizations Act), що передбачає розширені і більш суворі покарання за дії, вчинені в рамках злочинної організації. RICO був написаний саме для того, щоб судити лідерів синдикатів і ОЗУ, які не беруть безпосередньої участі в махінаціях, а лише дають вказівки.

«Аргумент»


 В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com