Болгарський суд дозволив екстрадицію підозрюваного в організації вбивства Гандзюк

|
Версия для печатиВерсия для печати

 У Болгарії Бургаський окружний суд дозволив екстрадицію на Батьківщину громадянина України Олексія Левіна (кличка Москал), якого підозрюють в організації вбивства Катерини Гандзюк, та розпорядився передати його компетентним органам України.

Сайт окружного суду Бургаса повідомив про дозвіл на екстрадицію в п’ятницю, 21 лютого.

Як інформує херсонське видання “Мост“, під час слухання справи Левін і його болгарський адвокат зробили все можливе, щоб затримати екстрадицію. Серед висунутих аргументів були погані умови утримання під вартою в Україні.

“Сам Москал був непохитний – не хотів повертатися на Батьківщину. Він сказав, що в разі екстрадиції в Україну його помістять до секретної в’язниці, де до нього будуть застосовані силові методи”, – пише “Мост” із посиланням на прокуратуру Болгарії.

Олексій Левін висловив повну готовність допомогти українським слідчим, перебуваючи в Болгарії, зазначає "Новинарня". Він висловлював готовність пройти детектор брехні, щоб довести свою невинуватість за всіма обвинуваченнями.

Зі свого боку, прокурор у цьому провадженні Георгій Чинєв заявив, що підстав для відстрочки видачі Левіна Україні немає. Він дорікнув адвокатові Левіна, який спочатку просив відкласти справу, а потім відмовлявся від екстрадиції.

Суддя Катя Георгієва відхилила доводи захисту як необґрунтовані. Вона зазначила, що Левін ще не був засуджений і не знає, чи він перебуватиме саме у в’язниці, щоб зараз перевіряти умови утримання там ув’язнених.

«Аргумент»


В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Последние новости

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com