Боржників по ЖКГ планують прирівняти до боржників по аліментах з усіма заборонами

|
Версия для печатиВерсия для печати

Голова Комітету з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів від "Слуги народу" Галина Третьякова зареєструвала у Верховній Раді постанову, якою рекомендує парламенту прийняти законопроект про зміни до законодавства щодо вдосконалення порядку погашення заборгованості з оплати житлово-комунальних послуг № 3613.

Відповідна постанова розміщена на сайті Верховної Ради, повідомляє Судово-юридична газета.

Найбільш цікаві пропозиції вносяться до Закону "Про виконавче провадження". Так, пропонується прирівняти боржників за житлово-комунальними послугами до боржників по аліментах. Зокрема, змінами передбачено, що при наявності заборгованості з оплати житлово-комунальних послуг державний виконавець виносить постанову:

1) про встановлення тимчасового обмеження боржника у праві виїзду за межі України - в погашення заборгованості по оплаті житлово-комунальних послуг в повному обсязі;

2) про встановлення тимчасового обмеження боржника у праві управління транспортними засобами - до погашення заборгованості по житлово-комунальних послуг в повному обсязі;

3) про встановлення тимчасового обмеження боржника у праві користування вогнепальною мисливською, пневматичною зброєю, пристроями вітчизняного виробництва для відстрілу патронів, споряджених гумовими чи аналогічними за своїми властивостями метальними снарядами несмертельної дії, - до погашення заборгованості з оплати житлово-комунальних послуг в повному обсязі;

4) про встановлення тимчасового обмеження боржника у праві полювання - до погашення заборгованості з оплати житлово-комунальних послуг в повному обсязі.

Також передбачені штрафи для злісних неплатників. Зокрема, при наявності заборгованості з оплати житлово-комунальних послуг, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за один рік, виконавець виносить постанову про накладення на боржника штрафу в розмірі 20% суми заборгованості, а якщо мова йде про 3 роки - то передбачений штраф в розмірі 50% суми заборгованості по оплаті житлово-комунальних послуг.

«Аргумент»

 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com