Брехлива влада: українці не довіряють ні судам, ні президенту, ні НАБУ; довіряють церкві, волонтерам, ЗСУ

|
Версия для печатиВерсия для печати

Переважна більшість громадян України не довіряють ні органам влади, ні судам, ні новоствореним антикорупційним органам.

Про це свідчать результати соціологічного опитування Центру Разумкова.

Так, у п’ятірці лідерів, яким найбільше не довіряють українці, — державний апарат/чиновники і ЗМІ Росії (їм не довіряють по 83%), Верховна Рада (82%), судова система (78%), політичні партії (77%), уряд і комерційні банки (по 75%).

Також високий рівень недовіри громадян мають президент (71%), прокуратура (70%), Нацбанк (68%), Верховний суд (65%), САП (65%), НАБУ(64%), Нацагентство з питань запобігання корупції (64%), Антикорупційний суд (62%), Конституційний суд (62%) та профспілки (58%).

Разом з тим довіру громадяни найчастіше висловлюють волонтерським організаціям (їм довіряють 67% опитаних), Збройним силам (62%), Держслужбі з надзвичайних ситуацій (61%), церкві (61%), добровольчим батальйонам (57%).

До інституцій, яким довіра висловлюються частіше, ніж недовіра, відносяться також Державна прикордонна служба (їй довіряють 52% опитаних, не довіряють — 36%), Нацгвардія (відповідно 50% і 38%), ЗМІ України (відповідно 49% і 43%) та громадські організації (відповідно 45% і 41%).

Опитування проходило з 7 по 14 лютого в усіх регіонах України за винятком Криму та окупованих територій Донецької та Луганської областей. Було опитано 2016 респондентів віком від 18 років. Теоретична похибка вибірки не перевищує 2,3%.

Фото: Укрінформ: «ряжені» з «партії влади» — парламентська фракція БПП

«Аргумент»


На цю тему:

 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]