Будівництво трьох літаків Ан-178 для армії: уряд виділив майже 3 мільярди кредиту

|
Версия для печатиВерсия для печати

Укрексімбанк відкрив кредитну лінію для фінансування проєкту будівництва трьох літаків Ан-178 для потреб Збройних сил України.

Про це повідомляє пресслужба банку.

За кредитні кошти Укрексімбанку розпочато фінансування проєкту будівництва трьох літаків Ан-178 для потреб Збройних сил України. Угоду про це укладено 31 грудня 2020 р. між державним банком та авіабудівним підприємством «Антонов». Напередодні за участю Президента України Володимира Зеленського відбулося підписання Меморандуму між Міністерством оборони та Державним підприємством «Антонов» про співпрацю щодо будівництва літаків та контракту на закупівлю Ан-178.

"Цей проєкт є знаковою подією як з огляду першого в новій історії України замовлення державою літаків Ан, так і в контексті підтримки та розвитку авіабудівної галузі. Кредитну лінію із загальним лімітом 2,98 мільярда гривень відкрито строком на 4 роки", – зазначив голова Правління Укрексімбанку Євген Мецгер.

Вибірка коштів здійснюватиметься траншами залежно від етапів будівництва літаків. Погашення кредиту відбуватиметься поступово після передачі готової техніки Міністерству оборони. Завдяки наявному фінансуванню стратегічне підприємство протягом трьох років зможе гарантовано завантажити свої виробничі потужності.

Ан-178 – середній транспортний літак з турбореактивними двигунами, призначений для перевезення та десантування військ, бойової техніки, вантажів та засобів технічного обслуговування.

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Последние новости

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  [email protected]