Четверо переможців премії Kyiv Post відмовилися від нагород через Пінчука

|
Версия для печатиВерсия для печати

11 грудня четверо переможців премії видання Kyiv Post відмовилися від нагороди Top 30 Under 30 на знак протесту проти спосора відзнаки Віктора Пінчука. Номінанти пов'язують олігарха зі справою вбитого журналіста Георгія Гонгадзе.

Про це повідомляє видання detector.media, з посиланням на Kyiv Post, а також активістів, журналістів та учасників церемонії на своїх сторінках у Facebook.

Відзнаку вручають молодим лідерам України, які мають значні досягнення у різних сферах життя і ще не досягли 30-річного віку.

Першими від нагороди відмовилися Владислав Грезієв та Віталій Устименко, які входять до оргкомітету громадського руху «Хто вбив Катю Гандзюк?». Під час виступу Грезієв згадав активістку Гандзюк і зазначив, що легалізація насильства в Україні почалася у 2000 році, коли було вбито журналіста Георгія Гонгадзе.

«Зараз аномальна кількість нападів на активістів, є вбивства. І, насправді, все це через безкарність. А легалізація цього насилля почалася давним-давно, вбили Георгія Гонгадзе. І одним з тих, хто впливав на цю непокарність, був Віктор Пінчук і його медіакампанія, яка відбілювала винуватців злочину. Тому ми вирішили не приймати цю нагороду», – сказав Грезієв під час церемонії нагородження.

«Ми маємо величезну повагу до видання Kyiv Post і журналістів, які там працюють. Ми маємо велику подяку до номінантів. Але ми не можемо прийняти нагороду», – сказав Устименко.

 

До них приїднався очільник руху «Будуємо Україну разом» Юрко Дідула. Він зазначив, що цінності Пінчука суперечать цінностям команди його проекту, а також України.

На сторінці руху у Facebook зазначено, що «подія була фінансована олігархом Віктором Пінчуком», тому команда БУРу прийняла рішення про відмову від премії.

«Цінності Віктора Пінчука прямо суперечать нашим цінностям, і суперечать тим цінностям України, яку ми намагаємось будувати. Ми не будемо цілісними самі з собою, якщо приймемо цю нагороду. Тому дякуємо вам, але ми будуємо трошки іншу Україну, ніж ту, що представляє Віктор Пінчук» – прокоментував Дідула.

Від нагороди також відмовився керівник проекту The Ukrainians Тарас Прокопишин. Kyiv Post пише, що нагороду він прийняв «формально, але не фізично».

 


 

 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Последние новости

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com