Дані мільйонів американських виборців виклали в даркнет російські хакери

|
Версия для печатиВерсия для печати

Російські хакери опублікували на одному з майданчиків в даркнеті дані більше ніж 7,5 мільйонів американських виборців.

Більшість з них - зі штату Мічиган, з'ясував «Комерсант».

Крім того, завдяки хакеру під ніком Gorka9 у відкритому доступі виявилися персональні дані жителів Північної Кароліни, Флориди, Коннектикуту і Арканзасу. При бажанні кожен користувач інтернет-майданчики може дізнатися їхню адресу, електронну пошту, ідентифікаційний номер, номер ділянки та іншу інформацію.

Як повідомляє видання, деякі користувачі даркнета змогли заробити завдяки викладеної у вільний доступ базі. Їм вдалося це зробити за допомогою програми Держдепартаменту США «Винагорода за допомогу правосуддю»: вона передбачає винагороду за повідомлення про факти втручання у вибори президента США. Один з користувачів розповів, що йому вдалося таким чином «заробити» 4 тисячі доларів за посилання на базу данних.Программа «Винагорода за допомогу правосуддю» (Rewards for Justice) здобула популярність цього літа, коли росіянам почали надходити СМС-повідомлення від Держдепартаменту з пропозицією розповісти про іноземне втручання в американські вибори в обмін на винагороду. Російське міністерство закордонних справ назвало ініціативу Держдепартаменту «гібридної атакою» американських спецслужб.

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]