ДБР ще рік розслідуватиме справу проти Порошенка за отримання Томосу

|
Версия для печатиВерсия для печати

В кінці липня минулого року Державне бюро розслідувань закрило "релігійне" кримінальне провадження проти п'ятого президента України Петра Порошенка (його ще називали "справою про Томос"). Але розслідування відновили.

Про це заявив адвокат Порошенка Ігор Головань у блозі для УП.

Майже рік тому ДБР вимушено закрило цю справу після восьми місяців розслідування, зазначає видання Букви.

“Але виявляється, цей театр абсурду тоді не закінчився! Постанову про закриття провадження було скасовано у березні 2021 року”, – заявив Головань.

За його словами, у травні цього року прокуратура забрала цю справу з центрального апарату ДБР і передала її у Миколаїв.

“Тобто, офіційно це сформульовано так: “прокурором, який здійснював нагляд у кримінальному провадженні підслідність у даному провадженні визначено за Територіальним управлінням Державного бюро розслідувань, розташованим у м. Миколаєві”. А щоб повністю сліди замести, справу передали до слідчого відділу Територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у м. Миколаєві, але з дислокацією у м. Одесі”, – додає адвокат.

Голова зазначив, що, ймовірно, саме там ДБР зібрало найкращих своїх релігієзнавців. Але і тим суперпрофесіоналам завдання не видалося легким.

Тому старший слідчий другого слідчого відділу Територіального управління ДБР Гарановський О.В. за погодженням з прокурором відділу Одеської обласної прокуратури Полубок Д.Ю. звернувся до суду із клопотанням про продовження розслідування на рік – до 13.07.2022 року.

“Миколаївським з дислокацією в Одесі релігієзнавцям з ДБР мало двох років “розслідування”, їм потрібно три. І слідчий суддя бажання задовольнив, строк досудового розслідування до 13.07.2022р. продовжив”, – заявив Головань.

У червні стало відомо, що Державне бюро розслідувань (ДБР) завело на п’ятого президента Петра Порошенка справу “за розпалювання міжрелігійної ворожнечі” через отримання Томосу про автокефалію Православної церкви України.

Православна церква України назвала “ганебною спробою тиску” кримінальну справу проти п’ятого президента Петра Порошенка про “розпалюванні міжрелігійної ворожнечі” при її створенні.

9 липня керівник слідчої групи Державного бюро розслідувань Олег Корецький перерахував кримінальні провадження, фігурантом яких є п’ятий президент Петро Порошенко і які є безперспективними. Він зазначив, що 80% проваджень проти Порошенка потрібно закрити, в тому числі про Томос та підписання Мінських домовленостей. Згодом Корецького, який також заявив про тиск у справах проти Петра Порошенка, звільнили з ДБР.

«Аргумент»

 

 

 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Новини

14:03
РФ загрожує підводній інфраструктурі ЄС і Північної Америки - НАТО
12:17
Влада пообіцяла солдатам на фронті по 70 тисяч, але грошей на це ще нема
11:04
Законопроект про мобілізацію нарешті направили на підпис президенту
10:04
Скеровано до суду справу нардепа "Батьківщини" Ніколаєнка, який збив на смерть 18-річну дівчину на Житомирщині
09:34
Типовий український прокурор Олександр Гуцуляк стрімко багатіє під час війни, мешкає в котеджі за 18 мільйонів і їздить на авто преміум-класу – Bihus.Info
08:00
ГЕНШТАБ ЗСУ: ситуація на фронті і втрати ворога на 16 квітня
21:22
Шайка "непридатних до військової служби" виродків з України веде розкішне життя за кордоном, їм допомогли ВЛК, ТЦК і ГУР Буданова (ВIДЕО)
20:55
Єврокомісія погодила виділення Україні €50 млрд на реформи
20:00
У вівторок в Карпатах сніг, на півдні - до +28°С, хмарно з проясненнями
19:12
Віталій Шилан: "Таємний план Б" від Германа Галущенко

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]