«Де мені знайти роботу в Україні?» Як українці рятують польську економіку (ВІДЕО)

|
Версия для печатиВерсия для печати

Журналісти ВВС показали, як українські заробітчани рятують польську економіку.

Робота, на яку наймають українців, часто важка і виснажлива. Поляки беруться за неї неохоче - платять замало. Тому часто заробітчани з України - порятунок для польських підприємців.

!Хто б тут працював, якби в сусіда, в мене, на сільському господарстві, на будівництві не було українців? Хтось мав би виконувати цю роботу. І цікаво, хто? Це була би проблема. Частково я поділяю цю думку, що без українців не обійтися», - говорить власник підприємства з вторсировини Сільвестр Лех.

Попит на українських працівників у Польщі зростає. Найперше через те, що тисячі поляків виїжджають заробляти до багатших країн.

«Якби польські працедавці не наймали працівників з України, багато підприємств зменшили б обсяги свого виробництва або зупинили б його. З цього боку ми можемо говорити про те, що українці рятують польський ринок праці», - каже речниця рекрутаційної агенції Моніка Банись.

В Україні масовий виїзд за кордон спричиняє нестачу працівників на ринку праці. Особливо це відчувається поза межами Києва.

«Знайти кваліфікованого дорожника, сантехніка, будівельника фактично неможливо, бо люди переважно мігрують. І мала би бути якась державна стратегія, як українця залишити працювати в Україні», - зазначає мер Хмельницького Олександр Симчишин.





 «Назви мені причину, щоб я не поїхав. Де мені знайти нормальну роботу в Україні?» - пояснює заробітчанин Микола.

Зауважимо, понад 2 млн українських іммігрантів перебувають у Польщі. Завдяки цьому безробіття в країні знизилося до рекордного рівня.

«Аргумент»


В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністерство оборони закликало громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях.

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]