Депутат Кодола заробляє на “подарунках” виборцям, з кожного дитячого майданчика він має свою долю

|
Версия для печатиВерсия для печати

Поширена серед “старих” політиків практика піаритися на подарунках виборцям набула не лише збочених ознаків, але й корупційних. Тепер депутати не лише начебто дарують громаді в окрузі дитячі майданчики, транспортні зупинки та решту об’єктів соціальної інфрастуркутри, які і так фінансує держава, тобто кожен із нас,  але й заробляють на цьому кошти.

У 209 окрузі на Чернігівщині мало де можна побачити дитячий майданчик, щоб там не було написано “за сприяння депутата Олександра Кодоли”. Але чого саме дитячі майданчики так полюбилися Кодолі? З однієї сторони  благе діло – діти мають розваги, а от з другої - на розваги має і сам депутат.

Будучи поряд з прем”єр-міністром Володимиром Гройсманом та голосуючи за всі його так звані реформи, Кодола чудово розуміється де і коли уряд виділятиме державні кошти на соціальні об’єкти.

При чому депутат вже і не приховує , що всі дитячі майданчики “імені Кодоли” профінансовані “за рахунок коштів субвенції державного бюджету на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій”, тобто за рахунок самих українців.

Викриття правди сталося  після одного резонансного випдаку у Ніжині, коли дитячий майданчик стали встановлювати в рекреаційній зоні, як переконували місцеві жителі, без дозвільних документів.

Тоді Кодолі довелося викласти документ, де серед іншого і було вказано, що всі дитячі майданчики “імені Кодоли” встановлює держава, а не він.

До того ж там було вказано фірму, яка продає ці майданчики – ТОВ “Дитячі та спортивні майданчики”. 

Аналітичний ресурс Youcontrol вказує, що з цією компанією пов’язана дружина Кодоли, яка в свою чергу володіє фірмою “Житло-Сервіс”.  Основним видом діяльності вказано комплексне обслуговування об’єктів, допоміжним – інші будівничі монтажні роботи.

Тож, Кодола, вбиваючи одразу двох зайців, і кошти заробляє на державних дитячих майданчиках, які держава в нього купує і через його ж фірму встановлює,  і на них же піариться перед виборцями. А були і зовсім кумедні випадки, коли він встановлював дитячий майданчик перед виборами, але зважаючи на негативний для нього результат, демонтовував їх.

І такі “заробітки” Кодоли вже почали дратувати місцеву владу. У сільрадах  розповідають, що в районах купа проблем, які потребують першочергового фінансування, ремонти у школах, наприклад, але всі державні кошти за ініціативи Кодоли спрямовуються на закупівлю і монтаж дитячих майданчиків.

«Аргумент»


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Последние новости

16:29
В офісі генпрокурора показали, як прокурори проходять атестацію (ВІДЕО)
15:42
Уряд заводить водійські права і техпаспорти у смартфон, їх можна буде не тримати при собі
15:11
Депутатка "Слуги народу" Ольга Василевська-Смаглюк покликала відомого поліграфолога прямо в комітет
14:21
Двоє "слуг народу" готові свідчити у справі про хабар, майже всі погодились на поліграф
13:26
Хроніка ООС на 23 жовтня: загинув один український воїн, троє поранено
12:45
Президент почав скасування державної монополії на виробництво спирту
12:07
САП порушила справу щодо хабарництва "слуг народу" у Раді
11:12
Международная организация по миграции: десятки людей стали жертвами трудовой эксплуатации в Одесской области
10:27
Названо причину обвалу будинку в Дрогобичі: руйнування несучої стіни
09:30
Шахрай за 150 тис доларів США «продавав» вплив на Офіс Президента

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com