Депутатка "Слуги народу" заявила, що коронавірус це маркетинговий хід

|
Версия для печатиВерсия для печати

 Депутатка Верховної Ради від "Слуги народу" Ольга Василевська-Смаглюк заявила в коментарі BBC News Україна про існування версії, що коронавірус - це маркетинговий хід. За її словами, частина депутатів "Слуги народу" дотримується подібної думки.

Вранці в ефірі телеканалу "Наш" Ольга-Василевська Смаглюк зазначила, що вона та частина її однопартійців вважають коронавірус COVID-19 "маркетинговим ходом". Ці слова почали обговорювати в ЗМІ та соцмережах, зазначає BBC.

В коментарі ВВС News Україна Ольга Василевська-Смаглюк пояснила свою думку так: "Вважаю, що коронавірус дійсно існує. Те, що такі віруси мутують і збагачують підприємців, які займаються фармацевтичною галуззю, це теж правда, просто про цю сторону ніхто не хоче говорити. Я не стверджую, що це маркетинговий хід, я кажу, що це одна з версій".

"Смертності співставні зі смертністю від звичайного грипу", - додала вона.

Ольга Василевська-Смаглюк пояснила, що у Раді обговорюють дві версії - і версію глобальної загрози, і версію заробітку фармацевтичної галузі на коронавірусі.

"Ці дві версії реально існують в українському парламенті. Представники медичного комітету в приватних розмовах масово про це говорять: сьогодні ми масово закуповуємо маски, вчора ми масово закуповували Теміфлю. Це і є маркетинг з продажу ліків і медичних засобів. Коронавірус, він якби є, але його в нас немає, і сподіваюся, що не буде. Зато круто збагачаються компанії, які торгують медтехнікою", - наголосила депутатка. За словами Ольги Василевської-Смаглюк, в Україні зараз масово розкуповують маски та респіратори, а ціна маски піднялася з 50 до 150 грн.

"Уявіть собі, що не дай Боже, буде підтверджений факт (коронавірусу в Україні. - Ред.), маска буде коштувати 300 грн. Це маркетинг? Маркетинг", - зазначила депутатка.

Водночас Ольга Василевська-Смаглюк вважає, що лікарням треба готуватися до коронавірусу.

"В нашій країні треба готуватися до всього. І до коронавірусу, і до того, що Росія буде просуватися, не дай Боже, ну, до всього треба готуватися", - підсумувала вона.

Що депутатка сказала в ефірі каналу?

Зранку Ольга Василевська-Смаглюк повідомила в ефірі телеканалу "Наш": "В нашій фракції поділилися депутати на два табори. Одні вважають, що коронавірус - це дійсно загроза, а другі - що це маркетинговий хід, щоби продати побільше масок. Я належу до другої категорії, і вважаю, що це маркетинговий хід, але про всяк випадок запаслася респіраторами, про всяк випадок купила десять штук по 150 грн. Щоб було".

За її словами, на засіданні уряду питання коронавірусу навіть не обговорювалося.

"З однієї сторони це звісно заспокоює, а з другої сторони прочитала інтерв'ю Скалецької (очільниці МОЗ. - Ред), де вона заявила, що українські лікарні самі мають забезпечити себе засобами захисту для себе і для можливих пацієнтів на випадок поширення, не дай Боже, коронавірусу в Україні", - зазначила вона.

На думку депутатки, в українських лікарнях можуть виникнути труднощі у забезпеченні такими засобами захисту.

"Я думаю, що вони на нулі. Я думаю, що українська влада, як завжди, сподівається на ситуацію "а вдруг пронесет", - припустила Ольга Василевська-Смаглюк.

«Аргумент»


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Последние новости

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  [email protected]