Держприкордонслужба безпорадна перед морською охороною РФ

|
Версия для печатиВерсия для печати

 Російська Федерація демонстративно перешкоджає проходженню кораблів в українські порти через Керченську протоку.

Про це у середу, 24 квітня, повідомляє прес-служба ДПСУ, з посиланням на Голову Державної прикордонної служби Петра Цигикала. 

 

 

 

"Триває постійний огляд суден у районі Керченської протоки, які заходять в порти України з економічними цілями. Практично немає таких, які б не оглядалися – особливо, які йдуть в Україну. Створюють штучну чергу заходу, і наші судна оглядають набагато довше і пропускають останніми", - заявив Цигикал.

 

Також, за словами голови Держприкордонслужби, морська охорона РФ спеціально підходить близько до українських берегів Азовського моря.

 

"Ситуацію погіршує те, що це море вважається внутрішнім між двома державами. Тому важко визначити чіткі межі територіальних вод та прилеглих до них", – розповів Петро Цигикал.

 

Він також звернув увагу на те, що особливо важливим для України залишається питання удосконалення морського законодавства. Над відповідними проектами Держприкордонслужба вже активно працює, в тому числі й з іноземними партнерами.

 

Зокрема, Петро Цигикал зауважив, що саме зараз у Києві проходить Міжнародний круглий стіл, де присутні представники правоохоронних структур і Міністерства оборони України та берегової охорони США обмінюються досвідом у цій сфері, проводиться напрацювання законодавчої бази, результат якого буде направлено до Верховної Ради України.

 

Як повідомлялося, Європейський Союз закликав Росію забезпечити вільний прохід через Керченську протоку.

«Аргумент»


 

 В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com