Дубілет: електронний перепис населення дозволить зекономити 2-3 млрд грн

|
Версия для печатиВерсия для печати

Міністр Кабінету міністрів Дмитро Дубілет заявив, що планує провести електронний перепис населення, який дозволить зекономити 2-3 млрд грн.

 

Про це повіломив міністр Кабінету міністрів Дмитро Дубілет у Facebook.

 

Кабмін вирішив провести так званий електронний перепис населення за допомогою даних мобільних операторів та соціологічних досліджень.

 

"Перепис населення України — один з моїх топ-20 проектів. Його проведення було заплановано на кінець наступного року, і в бюджеті на нього було передбачено 3,4 млрд грн. Майже 100,000 інтерв'юерів з планшетами мали обійти будинки і квартири українців", - написав Дубілет.

 

 

 

Він зазначив, що умовно розбив усі запити потенційних замовників на два типи.

 

"Тип 1. Десь 90% запитів — це інформація про те, в яких населених пунктах мешкає скільки людей, а також їхні стать та вік. Тип 2. Спеціалізована інформація про склад сім'ї, житло, етно-національність тощо", - написав він.

 

За словами урядовця, Кабмін вирішив провести так званий електронний перепис разом з фахівцями з математики, соціології.

 

"Ми проводимо його за таким алгоритмом: збираємо анонімну інформацію у мобільних операторів про кількість користувачів та їх розташування; збираємо дані з реєстрів про дітей (РАЦСи) і пенсіонерів (Пенсійний Фонд). Адже ці групи мають менше проникнення мобільних; проводимо "калібруючі" соціологічні опитування, уточнюємо, скільки сім-карт припадає в середньому на одного українця в різних группах; вставляємо ці дані в математичну модель", - розповів Дубілет.

 

За його словами,у підсумку ми отримуємо досить точну модель того, скільки людей мешкає в яких населених пунктах.

 

"Тому в бюджет 2020 ми знизили бюджет на перепис з 3,4 млрд грн до 1,4 млрд. А якщо все піде, як заплановано, думаю, потім ми зможемо заощадити ще під 1 млрд. Заощаджені гроші пішли на медицину та інші важливі програми", - підсумував Дубілет.

 «Аргумент»


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com