Двоє поліцейських, які прибули в торговий центр в місті Солсбері, були госпіталізовані

|
Версия для печатиВерсия для печати

В Великобританії госпіталізовані двоє поліцейських, які прибули в торговий центр в місті Солсбері до місця, де знаходилися в критичному стані ортуєні сильнодіючою речовиною колишній розвідник РФ Сєргєй Скрипаль, засуджений в Росії за роботу на Лондон, і його донька Юлія.

Це з'ясував телеканал Sky, повідомляє Росбалт. Після огляду одного правоохоронця відпустили. У силовиків спостерігалися «другорядні симптоми: свербіж в очах і проблеми з диханням», конкретизувала BBC News.

У розшук уже оголошені підозрювані: чоловік і жінка, яких зафіксували камери спостереження в торговому центрі. Скрипаль з дочкою обідали там в італійському ресторані Zizzi, після чого їх без свідомості знайшли на лавці поруч із закладом.

66-річний Скрипаль дослужився в ГРУ до полковника. У 2006 році в Росії його засудили до 13 років позбавлення волі. Через чотири роки він отримав амністію і разом з Ігорем Сутягіним був обміняний на затриманих США 10 «російських шпигунів», включаючи Анну Чапман.

Британські правоохоронці повідомляють, що Колишній російський агент та його донька у критичному стані в британській реанімації.

«Аргумент»


 В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  [email protected]