Джапарова призначена першою заступницею глави МЗС

|
Версия для печатиВерсия для печати

Кабінет міністрів призначив Еміне Джапарову на посаду першого заступника міністра закордонних справ.

Відповідне рішення було ухвалене на засіданні уряду в середу, 10 червня, повідомив у Facebook міністр закордонних справ Дмитро Кулеба.

"Щойно уряд призначив Emine Dzheppar на посаду першої заступниці міністра закордонних справ. Команда поповнилася сильним гравцем", - написав Кулеба.

Він додав, що вона відповідатиме за напрями публічної дипломатії, міжнародні організації, державний протокол і Крим.

"Але перша заступниця - це, звісно, набагато більше, і саме дипломатичне життя ставитиме додаткові задачі. Небезпідставно чекаю на драйв, системність і результати за усіма напрямами", - зазначив глава МЗС.

Еміне Джапарова - українська журналістка кримськотатарського походження.

Як повідомлялося, з квітня 2016 року вона обіймала посаду першого заступника міністра інформаційної політики України.

2 вересня 2019 року Кабмін ухвалив постанову про оптимізацію органів центральної влади, згідно з якою на базі Міністерства інформаційної політики було утворено Міністерство культури, молоді та спорту, на яке було також покладено завдання та функції Міністерства культури й Міністерства молоді та спорту, що ліквідувалися.

5 вересня 2019 року уряд звільнив Джапарову з посади першого заступника міністра інформаційної політики.

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com