Екопоїзди на водні випробують Siemens і Deutsche Bahn

|
Версия для печатиВерсия для печати

Залізничний концерн Deutsche Bahn (DB) і технологічна компанія Siemens Mobility роблять крок до кліматично чистого транспорту і вперше випробують використання водню для залізниці.

Про це, як передає кореспондент Укрінформу, повідомляється у спільному пресрелізі двох німецьких компаній.

Потяг Mireo Plus H із двома вагонами буде оснащений нещодавно розробленим водневим приводом. Він, як запевняють виробники, буде таким саме потужним, як його електричний аналог, робоча дальність маршруту сягатиме 600 кілометрів, швидкість – 160 км/г.

Deutsche Bahn розробляє новий тип заправної станції, яка може заправляти поїзд за такий же час, що і поїзд на дизельному двигуні – за 15 хвилин. Водень буде вироблятися на місці в Тюбінген з використанням тягової електроенергії з відновлюваних джерел. Цех технічного обслуговування нового водневого поїзда буде створено в місті Ульм.

Випробування почнеться у 2024 році і триватиме протягом року в землі Баден-Вюртемберг між Тюбінгеном, Горбом та Пфорцхаймом.

Система складається з поїздів та інфраструктури та покликана замінити дизельні комплекти поїздів, що працюють на регіональних маршрутах, та додатково зменшити викиди CO2. Новий водневий привід заощадить близько 330 тонн СО2 за рік.

Федеральне міністерство транспорту та цифрової інфраструктури оголосило про намір фінансувати проект.

Deutsche Bahn планує стати кліматично нейтральним за 30 років. Для цього до 2050 року доведеться замінити 1300 дизельних двигунів. Майже 40 відсотків 13000-кілеметрової залізничної мережі Німеччини не електрифіковані, переважно це регіональні маршрути.

Варто зауважити, що випробування поїздів на водні вже якийсь час проводяться на регіональному транспорті. Два роки тому транспортна компанія EVB у Нижній Саксонії розпочала пробний запуск двох поїздів з паливних елементів французького виробника Alstom на маршруті між Куксхафеном та Букстехуде.

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Новини

20:00
У суботу в Україні хмарно з проясненнями, дощі в центрі та на півдні
18:08
Смерть на колесах: чому китайські електромобілі становлять серйозну загрозу для нашої безпеки
17:04
"Після перемоги Революції Гідності": чому по Татарова, Портнова та інших зрадників з цієї кодли українці все одно прийдуть
16:58
Продаж картин Медведчука, які мають музейне значення, буде зупинений - АРМА
16:05
Генерал СБУ, покидьок Ілля Вітюк у 2014 році знімав Майдан з боку «Беркута» - Слідство.Інфо
15:33
Олександр Чупак: Чому держава не спроможна розв’язати демографічну проблему
13:18
Новини агентури ФСБ: нардеп Артем Дмитрук співпрацює зі священником УПЦ МП Чертиліним, якого підозрюють у держзраді, – Bihus.Info
12:18
Геть від москви: Молдова скоротила зовнішні торговельні відносини з рф до 3%
11:02
Перше збиття Ту-22М3 у повітрі: ЗСУ вразили літак за 300 кілометрів від України (ВІДЕО)
10:54
Ракетний удар рф по Дніпру та області: вбито 9 осіб, зокрема 3 дітей, понад 25 дістали поранення

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]