Екопоїзди на водні випробують Siemens і Deutsche Bahn

|
Версия для печатиВерсия для печати

Залізничний концерн Deutsche Bahn (DB) і технологічна компанія Siemens Mobility роблять крок до кліматично чистого транспорту і вперше випробують використання водню для залізниці.

Про це, як передає кореспондент Укрінформу, повідомляється у спільному пресрелізі двох німецьких компаній.

Потяг Mireo Plus H із двома вагонами буде оснащений нещодавно розробленим водневим приводом. Він, як запевняють виробники, буде таким саме потужним, як його електричний аналог, робоча дальність маршруту сягатиме 600 кілометрів, швидкість – 160 км/г.

Deutsche Bahn розробляє новий тип заправної станції, яка може заправляти поїзд за такий же час, що і поїзд на дизельному двигуні – за 15 хвилин. Водень буде вироблятися на місці в Тюбінген з використанням тягової електроенергії з відновлюваних джерел. Цех технічного обслуговування нового водневого поїзда буде створено в місті Ульм.

Випробування почнеться у 2024 році і триватиме протягом року в землі Баден-Вюртемберг між Тюбінгеном, Горбом та Пфорцхаймом.

Система складається з поїздів та інфраструктури та покликана замінити дизельні комплекти поїздів, що працюють на регіональних маршрутах, та додатково зменшити викиди CO2. Новий водневий привід заощадить близько 330 тонн СО2 за рік.

Федеральне міністерство транспорту та цифрової інфраструктури оголосило про намір фінансувати проект.

Deutsche Bahn планує стати кліматично нейтральним за 30 років. Для цього до 2050 року доведеться замінити 1300 дизельних двигунів. Майже 40 відсотків 13000-кілеметрової залізничної мережі Німеччини не електрифіковані, переважно це регіональні маршрути.

Варто зауважити, що випробування поїздів на водні вже якийсь час проводяться на регіональному транспорті. Два роки тому транспортна компанія EVB у Нижній Саксонії розпочала пробний запуск двох поїздів з паливних елементів французького виробника Alstom на маршруті між Куксхафеном та Букстехуде.

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com