Екс-беркутівця, обвинуваченого в розстрілі 48 активістів Євромайдану, відпустили з-під варти

|
Версия для печатиВерсия для печати

Святошинський районний суд відпустив з-під варти колишнього бійця спецпідрозділу "Беркут" Сергія Тамтуру, обвинуваченого в причетності до розстрілу 48 активістів Євромайдану на вул. Інститутській у Києві.

Про це сказав головуючий суддя Сергій Дячук.

Він частково задовольнив клопотання Генеральної прокуратури про продовження арешт екс-беркутівців, обвинувачених у розстрілі євромайданівців.

Суд вирішив продовжити арешт на 60 діб (до 14 вересня включно) тільки 4 з 5 підсудних.

Підсудного Тамтуру суд вирішив відпустити з-під варти після 5 років ув'язнення.

Підставою для цього стало те, що за час розгляду справи суд не знайшов переконливих доказів причетності цього екс-беркутівця до вбивств.

Суд зазначив, що ніхто не почув жодних доказів, які б свідчили про причетність Тамтури до вбивств.

Зокрема суддя зазначив, що експертиза не довела застосування проти активістів Євромайдану штатної зброї беркутівця.

Тамтуру звільнено з-під варти в залі суду.

Суд постановив перевести його під цілодобовий домашній арешт із носінням електронного браслета контролю.

Таким чином, під арештом залишаються екс-беркутівці Олег Янішевський, Павло Аброськін, Сергій Зінченко та Олександр Маринченко.

Як повідомляли Українські Новини, 31 травня 2016 року суд почав розглядати справу проти 5 екс-беркутівців, обвинувачених у вбивстві 48 активістів Евромайдана.

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com