Facebook ускладнив життя політтехнологам і поширювачам фейків

|
Версия для печатиВерсия для печати

Із 18 березня українським рекламодавцям у соціальній мережі Facebook необхідна авторизація компанії для охоплення користувачів.

Про це написав журналіст проекту "Радіо Свобода" Radio Free Europe Крістофер Міллер, передає Українська правда.

Нововведення стартували за 13 днів до виборів президента України.

Крім того, Міллеру підтвердили у Facebook, що пости з анексованого Криму та областей, підтримуваних Росією, баняться, хоча окуповані території офіційно визнано українськими.

Цифровий стратег виборчої кампанії Володимира Зеленського Михайло Федоров розповів іноземному журналісту, що більшість виявлених фейків приходять із Facebook – і на скарги команди компанія реагувала не так швидко.

Тепер же спонсори політичної реклами в Україні зобов'язані публічно розкривати себе.

Між тим, керівництво Facebook посилює правила щодо запобігання поширення фальшивих (фейкових) новин і напередодні виборів до Європарламенту 26 травня.

Про це повідомила 18 березня одна з топ-менеджерів компанії Тесса Лайонс, передає DW.

Крім іншого, Facebook створить новий віртуальний ситуаційний центр, куди будуть підключатися співробітники соцмережі із різних офісів,

Всього Facebook по світу працює з цього питання зі 43 організаціями, зазначила Лайонс.

У Німеччині, наприклад, після центру дослідження Correctiv другим незалежним партнером із перевірки достовірності новин (фактчекінгу) стане агентство dpa.

Передвиборний ситуаційний центр стане готовою схемою для майбутнього вирішення проблем із поширенням фейкових новин у Facebook.

Крім того, соцмережа планує організувати цілодобову співпрацю розробників програм, фахівців із обробки даних та політичних експертів.

Співробітники ситуаційного центру зможуть зв'язуватися з відомствами країн.

Ситуаційний центр буде здійснювати свою діяльність у декількох місцях, включаючи штаб-квартиру Facebook у Каліфорнії і головний європейський офіс у Дубліні.

Нова структура Facebook продовжить роботу і після виборів у Євросоюзі.

За словами Лайонс, кількість людей, зайнятих у боротьбі з фейковими новинами, збільшиться з 20 000 до 30 000.

Нагадаємо:

Після американських виборів 2016 року Facebook звинувачували, що він мало робив для боротьби з поширенням фейків і російською пропагандистською кампанією.

У 2019 році у Facebook анонсували, що у середині березня, до виборів президента в Україні, зроблять суворішою політику розміщення реклами, зокрема запровадять верифікацію замовників політичної реклами й публічно розмістить базу даних української політагітації.


В тему:

 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Новини

08:01
ГЕНШТАБ ЗСУ: ситуація на фронті і втрати ворога на 20 квітня
20:00
У суботу в Україні хмарно з проясненнями, дощі в центрі та на півдні
18:08
Смерть на колесах: чому китайські електромобілі становлять серйозну загрозу для нашої безпеки
17:04
"Після перемоги Революції Гідності": чому по Татарова, Портнова та інших зрадників з цієї кодли українці все одно прийдуть
16:58
Продаж картин Медведчука, які мають музейне значення, буде зупинений - АРМА
16:05
Генерал СБУ, покидьок Ілля Вітюк у 2014 році знімав Майдан з боку «Беркута» - Слідство.Інфо
15:33
Олександр Чупак: Чому держава не спроможна розв’язати демографічну проблему
13:18
Новини агентури ФСБ: нардеп Артем Дмитрук співпрацює зі священником УПЦ МП Чертиліним, якого підозрюють у держзраді, – Bihus.Info
12:18
Геть від москви: Молдова скоротила зовнішні торговельні відносини з рф до 3%
11:02
Перше збиття Ту-22М3 у повітрі: ЗСУ вразили літак за 300 кілометрів від України (ВІДЕО)

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]