ФСБ звинувачує в терорзмі сина українського прикордонника - Павла Гриба

|
Версия для печатиВерсия для печати

Син українського офіцера - прикордонника, 19-річний громадян України Павло Гриб, який зник у білоруському Гомелі, може перебувати в управлінні ФСБ Росії у Краснодарі.

Про це повыдомляє Громадське, з посиланням на директора Департаменту консульської служби МЗС України Василя Кирилича.

«Сьогодні генконсульство України в Ростові на Дону отримало повідомлення від управління ФСБ Краснодарського краю про тримання Павла Гриба в Краснодарі. Павла Гриба було затримано за звинуваченням у скоєнні злочину по ч.1 ст 205 КК Росії», — повідомив він.

За словами Кирилича, генконсульство України в Ростові уточнило, що Павло Гриб був затриманий 25 серпня.

Кирилич зазначив, що МЗС намагається якнайскоріше отримати дозвіл для відвідання консулами затриманого і пересвідчитися в умовах його тримання, а також в забезпеченні ліками, яких він потребує.

Батько Гриба раніше зазначав, що він має інвалідність і постійно змушений приймати підтримуючі ліки.

Нагадаємо, 28 серпня український офіцер Ігор Гриб заявив про викрадення сина спецслужбами РФ у Білорусі. За його словами, ФСБ виманило Павла до Гомеля, під виглядом зустрічі з дівчиною та провело затримання.

Чернігівська прокуратура розпочала кримінальне провадження щодо викрадення сина українського офіцера. А білоруське видання «Єврорадіо» з посиланням на свої джерела повідомило, що Гриба утримують в управлінні ФСБ у Краснодарі.

«Аргумент»

 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Последние новости

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  [email protected]