ФСБшна секта РПЦ "помстилася" Грецькій церкві за визнання автокефалії ПЦУ

|
Версия для печатиВерсия для печати

Надзвичайний синод Російської православної церкви уповноважив главу РПЦ патріарха Кіріла не згадувати під час богослужінь предстоятеля Елладської православної церкви Ієроніма за те, що той визнав автокефалію Православної церкви України.

Про це повідомляє сайт Московського патріархату:

"Священний синод Російської православної церкви уповноважує святішого патріарха московського і всієї Русі Кіріла припинити поминання імені блаженнійшого архієпископа афінського і всієї Еллади (Ієроніма - ред.) в диптихах у разі, якщо предстоятель Елладської церкви почне за богослужіннями поминати главу одного з українських розкольницьких угруповань або зробить інші дії, що свідчать про визнання ним українського церковного розколу".

Синод дійшов висновку, що Ієронім визнав незалежність ПЦУ, грунтуючись "на низці помилкових і хибних аргументів".

Також російські священики висловили обурення, що визнання автокефалії Православної церкви України проходило без голосування.

Нагадаємо, що Собор ієрархів Грецької церкви 12 жовтня визнав автокефальну Православну церкву України.

У ПЦУ пояснили російській стороні, що визнання її автокефалії на Соборі ієрархів Церкви Греції відбулося за всіма правилами.

15 грудня 2018 року українські церкви об’єдналися у єдину Православну церкву України, її очолив митрополит Епіфаній. Представники Російської православної церкви (УПЦ МП) переважно відмовилися визнати її, але окремі парафії переходять у ПЦУ.

5 січня 2019 року у Стамбулі підписали томос про автокефалію української церкви, 6 січня патріарх Варфоломій передав його митрополиту Київському і всієї України Епіфанію.

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com