"Где-то посредине сошлись": російського гомофоба та атисеміта обрали віцепрезидентом ПАРЄ

|
Версия для печатиВерсия для печати

 Віцепрезидентом Парламентської асамблеї Ради Європи був обраний голова делегації Російської Федерації Петро Толстой.

Про оголошені результати підрахунку голосів повідомляє "Європейська правда".

У другому турі виборів за кандидатуру Толстого проголосували 132 парламентарія, проти – 117. 

Зазначається, що призначення віцепрезидентів ПАРЄ зазвичай відбувається автоматично, однак щодо Толстого представниця України Марія Мезенцева (депутат "Слуги народу") ініціювала процедуру оскарження. Вона звинуватила росіянина в антисемітських заявах, які несумісні з цінностями Ради Європи.

"Цікаво, що про перемогу росіянина у виборах був змушений оголосити представник України Олександр Мережко ("Слуга народу"), який також має посаду віцепрезидента ПАРЄ. За збігом обставин, саме він вів засідання у той час, коли підрахунок голосів був завершений", – вказується  у тексті.

У першому турі голосування Толстой набрав 101 голос "за" і 71 – "проти", також не подолавши бар'єр для обрання.

Нагадаємо «Єврейський скандал» за участю Петра Толстого вибухнув 22 січня 2017 року, після того як політик прокоментував питання про передачу петербурзького Ісаакіївського собору Російської православної Церкви на прес-конференції в ТАСС.

"Хочу від себе особисто додати, що спостерігаючи за протестами навколо передачі Ісаакія, не можу не помітити дивовижний парадокс: люди, які є онуками і правнуками тих, хто руйнував наші храми, вискочивши з-за смуги осілості з наганом в сімнадцятому році, сьогодні їх онуки і правнуки, працюючи в різних інших дуже шанованих місцях - на радіостанціях, в законодавчих зборах, - продовжують справу своїх дідусів і прадідусів."

На слова Толстого відреагували не тільки численні представники єврейської діаспори Росії, але і голова Держдуми В'ячеслав Володін.

Згідно з визначенням, даним Дослідницьким інститутом їдишу, під «смугою осілості» розуміється «територія в Російській імперії, за межами якої [c 1791 по 1917 роки] заборонялося постійне проживання євреїв».

У вересні минулого року Петро Толстой направив запити в Роскомнадзор і МВС РФ з проханням провести перевірку за фактом розміщення на YouTube-каналі Real Talk інтерв'ю, яке неповнолітні беруть у представника нетрадиційної сексуальної орієнтації і порноактриси.  Депутат вважав, що такий контент негативно впливає на дитячу та підліткову психіку, тому канал повинен бути заблокований.

 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Последние новости

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com