Генпрокурор Луценко вважає позитивом масовий виїзд українців на заробітки

|
Версия для печатиВерсия для печати

Генеральний прокурор Юрій Луценко бачить позитив в тому, що з України з початку року виїхали 600 тисяч осіб. 

Про це він заявив під час виступу в Українському католицькому університеті в четвер. За словами Луценка у такій міграції не тільки негатив, а й позитивні моменти. "Сьогодні всі плачуть, що немає робочої сили, тому що, мовляв, українці виїжджають за кордон. Я хочу, щоб ви знали цифри. Це неправда, що мільйони українців покинули країну", - цитує Луценка видання LB.ua.

Генпрокурор наголосив, що минулого тижня він отримав актуальні дані про міграцію за 9 місяців 2018 року.

"Різниця між тими, хто виїхав і в'їхав минулого року, була 200 тисяч, які там залишилися. Цього року - 600 з хвостиком. Так, це втричі більше, але це не мільйон", - заявив він.

Генпрокурор підкреслив, що в сусідніх країнах ситуація не краща. "З Польщі виїхало шість мільйонів на заробітки туди, далі. З Прибалтики і Центральної Європи, думаю, теж доволі багато людей", - сказав він.

Луценко додав, що бачить у такій міграції не тільки негатив, а й позитивні моменти. "Ми нарешті досягли єдності зі своїм цивілізаційним простором. Це ще на Майдані здавалося дивом", - сказав він.

Нагадаємо, в 2017 році 661,9 тисячі українців отримали перші дозволи на проживання в Євросоюзі, 88% з них видала Польща. Майже всі громадяни України переселяються в ЄС з метою працевлаштування.


В тему:

 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com