Генпрокурор Луценко з трибуни Ради заявив, що подає у відставку

|
Версия для печатиВерсия для печати

Генеральний прокурор Юрій Луценко, виступаючи в Раді у вівторок, 6 листопада, заявив, що подає у відставку.

Луценко звернувся до депутатів з проханням розглянути його заяву найближчим часом - "на цьому тижні".

"Все, що я обіцяв Катерині Гандзюк в лікарні, робилося і буде робитися", - підкреслив він.

"Я сьогодні подам заяву, а вам вирішувати, Мустафа Найєм керуватиме слідством або правоохоронні органи, які несуть за це відповідальність", - сказав він.

Вчора нардеп БПП Найєм заявив, що фракція відмовилася висувати його членом слідчої комісії Ради з розслідування нападів на активістів через "конфлікту інтересів", так як його брат нібито був адвокатом Катерини Гандзюк. За його словами, такого рішення "вимагала особисто дружина генпрокурора Ірина Луценко", і йому нібито "достовірно відомо, що саме Юрій Луценко поставив ультиматум проти включення" Найєма в комісію.

Нагадаємо, відома в Херсоні активістка, волонтер, співробітниця міської ради Катерина Гандзюк, яку влітку облили сірчаною кислотою, померла 4 листопада в лікарні. За попередньою інформацією, у неї відірвався тромб. Жінці було 33 роки.

Напад на Гандзюк стався 31 липня. Невідомі облили її сірчаною кислотою, внаслідок чого вона отримала хімічні опіки і частково втратила зір. Гандзюк перенесла більше 10 операцій. З 1 серпня вона перебувала в опіковому центрі Києва. 

В організації замаху на Гандзюк підозрюють п’ятьох осіб, усіх затримали. 

Активісти та громадськість вимагають назвати імена замовників замахів на громадських активістів. 4 листопада слідчі змінили кваліфікацію нападу на Гандзюк на умисне вбивство — за пунктами 4, 6, 11, 12 частини 2 статті 115 КК «Умисне вбивство з корисливих мотивів, вчинене з особливою жорстокістю, на замовлення; скоєне за попередньою змовою групою осіб».

«Аргумент»


 В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністерство оборони закликало громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях.

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]