Герус вибачився за необачний вислів щодо «жартів Зеленського» про тарифи

|
Версия для печатиВерсия для печати

Представник Президента Володимира Зеленського в Кабінеті міністрів Андрій Герус, який заявив, що глава держави жартував про зниження тарифів, вибачився за свої слова, назвавши їх "невдалою фразою".

Про це Андрій Герус написав на своїй сторінці в Facebook.

"Хочу вибачитися за свою невдалу фразу про те, що "Зеленський жартував про зниження тарифів". Дається в знаки брак політичного досвіду, зокрема у спілкуванні з журналістами. Звичайно, тарифи це хвора тема, тому погана тема для жартів або необачних коментарів. Насправді, Президент Зеленський вже двічі скликав нараду по можливості зниження тарифів для населення. Але це повинно відбуватися не викликавши девальвації, додаткової інфляції або економічної кризи. Робота над цим триває. Для деяких змін потрібен працездатний парламент і нові закони", - написав Герус.

З його слів, зниження тарифів буде "комплексним планом", що складається з безлічі аспектів.

"Крім того, важливим є стримування зростання тарифів, і така робота є як публічною, так і в тіні. Зокрема, нещодавно з'явилася інформація, що регулятор розглядав можливість підвищити для населення тарифи з 1 липня на газ на 10% -15%, і на електроенергію на 150%. Наша думка була, що таке не можна робити, не маючи довіри і розуміння суспільства. Перед цим треба продемонструвати українцям тверді і справедливі дії регуляторів щодо енергетичних монополій, а також показати, що за розкрадання тарифних засобів настає відповідальність. Наскільки я розумію, на нашу думку було враховано", - зазначив Герус.

Нагадаємо, раніше інтерв’ю Геруса одному з українських видань викликало шквал обговорень в мережі Інтернет.

«Аргумент»


 

 В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com